Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 22.02.2022
Autor: Dariusz Kiszczak

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych jest organizowany przez Akademię Umiejętności Eurocash. Celem Wirtualnego Festiwalu jest zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarze szeroko rozumianej logistyki w zawodach takich jak magazynier, administrator, planista transportu.

Ważnym elementem każdej edycji Festiwalu jest także przekazanie wiedzy uczniom (w ramach doradztwa zawodowego) jak planować swoją ścieżkę zawodową, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać swoje kompetencje osobiste i zawodowe.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Podczas Festiwalu organizatorzy dają uczniom możliwość kontaktu z profesjonalnymi trenerami Akademii Umiejętności Eurocash, którzy posiadają ponad 20-letnie doświadczanie zawodowe w branży FMCG. Jest to także spotkanie z praktykami w obszarze logistyki, którzy dysponują szeroką wiedzą fachową.

Jeżeli wyrażą Państwo chęć osobistego uczestnictwa w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych, to zgłoszenie należy przesłać do 8 marca 2022 r. na adres: ilona.abramowicz@eurocash.pl .

Formularza rejestracyjny dostępnego na stronie.

Uczestnicy – uczniowie i nauczyciele powinni imiennie zarejestrować się poprzez powyższy link (zamieszczony także w załączniku Agenda Wirtualnego Festiwalu Umiejętności Zawodowych 9.03.2022) do 8. marca 2022.

Wydarzenie będzie odbywać się poprzez platformę Clickmeeting, dzięki czemu uczestnicy nie muszą instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Więcej info: KO w Lublinie  

Opcje strony

do góry