Konferencja
Edukacja przyrodnicza: inspiracje, doświadczenia, perspektywy
Organizacja
IV Konferencja Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych odbędzie 25 stycznia 2025 r. się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego w Zamościu, ul. Akademicka 8.
Osoba do kontaktu: Elżbieta Grzybek, email: egrzybek@lscdn.pl, tel. 603 791 497
Program
- Praktyczne wykorzystanie ekopracowni w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych.
- Zwierzęta jako współtowarzysze edukacyjnej podróży: konteksty i perspektywy.
- Czym jest metoda naukowa? Poznajemy świat metodą KMO.
- Innowacyjne nauczanie przedmiotów przyrodniczych poprzez wykorzystanie klocków LEGO.
- Rysujący nauczyciel i uczeń a nauczanie geografii.
- Metody dialogiczne na przedmiotach przyrodniczych.
