Konferencja

Edukacja przyrodnicza: inspiracje, doświadczenia, perspektywy

Organizacja

IV Konferencja Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych odbędzie 25 stycznia 2025 r. się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego w Zamościu, ul. Akademicka 8.

Osoba do kontaktu: Elżbieta Grzybek, email: egrzybek@lscdn.pl, tel. 603 791 497

Program

  • Praktyczne wykorzystanie ekopracowni w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych.
  • Zwierzęta jako współtowarzysze edukacyjnej podróży: konteksty i perspektywy.
  • Czym jest metoda naukowa? Poznajemy świat metodą KMO.
  • Innowacyjne nauczanie przedmiotów przyrodniczych poprzez wykorzystanie klocków LEGO.
  • Rysujący nauczyciel i uczeń a nauczanie geografii.
  • Metody dialogiczne na przedmiotach przyrodniczych.
Kategoria szkolenia
Konferencje
Cena
bezpłatne
Grupa docelowa
Wszyscy nauczyciele
Prowadzący
Elżbieta Grzybek Anna Jonak Anna Jędrzejewska Iwona Kryczka Andrzej Mazurkiewicz Jacek Podkościelny Judyta Popiołek Monika Stachowicz Joanna Stelmaszczuk

Dostępne terminy

Brak możliwości zapisu.
do góry