Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Szkolenie 'Wykorzystanie platformy "Microsoft Educator Community" do realizacji podstawy programowej z języków obcych'

Zapraszamy nauczycieli języków obcych na warsztaty z wykorzystania platformy "Microsoft Educator Community" do realizacji podstawy programowej z języków obcych. Szkolenie odbędzie się 16 listopada 2018 (piątek) w godz. 14.00 - 16.15 LSCDN w Lublinie.

Platforma Microsoft jest miejscem skupiającym nauczycieli i ekspertów z całego świata. W czasie warsztatów Edyta Borowicz-Czuchryta – Expert Microsoft dla Edukacji pokaże Państwu jak dołączyć do wielkiej społeczności edukacyjnej Microsoft, dzięki czemu będą Państwo mogli nawiązywać kontakty z nauczycielami i specjalistami z całego świata, a Państwa uczniowie, wykorzystując najnowsze technologie, będą mogli wziąć udział w ciekawych lekcjach i spotkaniach z ekspertami z różnych dziedzin bez wychodzenia z sali lekcyjnej. Platforma umożliwia nauczycielom uczestnictwo w unikalnych kursach i warsztatach certyfikowanych oraz nagradzanych punktami.

Poznacie Państwo nowe narzędzia TIK do wykorzystania w szkole oraz dowiecie się jak dołączyć do ogólnoświatowej akcji 48-godzinny Skype-a-Thone! Jest to wirtualny maraton spotkań między klasami z całego świata i gromadzenie wirtualnych mil, dzięki którym Microsoft wspiera edukację dzieci.

Liczba godzin: 3

Liczba miejsc: 20

Odpłatność: 10 zł

Prosimy o rejestrowanie swojego uczestnictwa w szkoleniu drogą elektroniczną w naszym systemie obsługi szkoleń LSCDN.

Szkolenie nr 569.

O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń, do wyczerpania miejsc. Osoby, które zgłoszą swój udział w szkoleniu, zostaną powiadomione przez LSCDN o zakwalifikowaniu do grupy. Informacje o szkoleniu i zakwalifikowaniu do grupy wysyłamy wyłącznie elektronicznie.
 

Na szkolenie zaprasza: Małgorzata Tetiurka, 

specjalista ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej języków obcych i języków mniejszości narodowych

Opcje strony

do góry