3218.Kreatywne przygotowanie uczniów do egzaminu zewnętrznego z języka polskiego w szkole podstawowej

Informacje ogólne

Kategoria szkolenia
Oferta dla nauczycieli kształcenia ogólnego i specjalnego
Obszar
Przedmioty humanistyczne i artystyczne
Forma
Kurs doskonalący
Liczba godzin
15
Cena
bezpłatne
Odbiorca
Nauczyciele języka polskiego
Kierownik
Beata Patkowska

Program

 •  Analiza zadań egzaminacyjnych z języka polskiego w kontekście realizacji założeń podstawy programowej i wymagań egzaminacyjnych.
 • Prezentacja technik i metod rozwijających kreatywność uczniów w kontekście przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.
 • Efektywne rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem, argumentowania oraz redagowania krótszych i dłuższych form wypowiedzi pisemnych.
 • Strategie rozwiązywania zadań zamkniętych i otwartych w aspekcie przygotowań do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.

Organizacja

Kurs zdalny odbywa się w trybie asynchronicznym na platformie G Suite z wykorzystaniem aplikacji Classroom lub usługi https://classroom.google.com/. Zaproszenia do udziału w kursie zostaną przesłane uczestnikom na tydzień przed rozpoczęciem zajęć na adres emailowy podany w systemie lscdn.pl. Kurs doskonalący trwa 3 tygodnie. Planowane są 2 grupy uczestników. 

Prowadzący

Beata Patkowska

Zapisz się

 • 3218/SZ/MCCCXLVIII/D/2022

  1. W trybie zdalnym

  13.12.2022 15:30 - 03.01.2023 17:00
  LSCDN Internet Online
  Lublin
  Lublin
  bezpłatne
  Brak miejsc
 • Nie odpowiada Ci termin lub miasto? Możesz zapisać się na szkolenie bez preferencji, w trybie oczekiwania i jeśli bedzie zorganizowana inna grupa zostaniesz o tym powiadomiony.

Opcje strony

do góry