Centrum LSCDN

https://www.lscdn.pl/pl/konkursy/konkursy-przedmiotowe/7015,UROCZYSTA-GALA-podsumowanie-konkursow-przedmiotowych.html
23.07.2024, 17:17

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji: 30.04.2015
Autor: Beata Wilkołaska

UROCZYSTA GALA - podsumowanie konkursów przedmiotowych

Serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych w dniu 14 maja 2015 roku do Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II, Aleje Racławickie 14.

Celem uroczystej gali jest uhonorowanie laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w roku szkolnym 2014/2015 we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli i podziękowanie nauczycielom oraz dyrektorom szkół za zaangażowanie w rozwój zainteresowań i talentów uczniów.

Godz. 9:00

 

  • wielokrotni laureaci (trzech i więcej) konkursów przedmiotowych ze szkół podstawowych i gimnazjów,
  • uczniowie gimnazjów - laureaci konkursu z geografii, fizyki, chemii, języka polskiego, historii, matematyki,
  • nauczyciele i dyrektorzy szkół.

Wielokrotni laureaci konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015
Szkoła Podstawowa

Lp.

Imię i nazwisko

Przedmiot

Szkoła

1.

Jakub Marzec

historia, język angielski, matematyka, ortografia, przyroda

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

2.

Adrianna Porębska

język angielski, język polski, przyroda

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

3.

Sandra Kupryjaniuk

język angielski, język polski, ortografia, przyroda

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu

4.

Aleksandra Maria Pszczoła

historia, język angielski, język polski, przyroda

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

5.

Maria Monika Nowakowska

język polski, ortografia, przyroda

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

6.

Krzysztof Stasiak

język angielski, ortografia, przyroda

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

7.

Michał Wojtasiewicz

historia, język angielski, przyroda

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

8.

Ada, Joanna Galant

język angielski, język polski, przyroda

Szkoła Podstawowa nr 42  im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lublinie

9.

Justyna Magier

język angielski, język polski, przyroda

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie

10.

Wiktor Wachowicz

historia, język polski, przyroda

Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

11.

Jakub Wermiński

historia, matematyka, przyroda

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie

Gimnazjum

Lp.

Imię i nazwisko

Przedmiot

Szkoła

1.

Paulina Duda

biologia, chemia, geografia, język polski, ortografia,

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

2.

Krzysztof Tomasz Ślaski

chemia, historia, język polski, ortografia

Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego w Lublinie

3.

Przemysław Podleśny

fizyka, historia, matematyka, ortografia, język polski

Zespół Szkół im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Gimnazjum w Kamionce

4.

Alicja Weronika Maksymiuk

fizyka, geografia, matematyka, ortografia

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

5.

Klaudia Flis

biologia, fizyka, matematyka

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

6.

Joanna Lawińska

geografia, język niemiecki, ortografia

Zespół Szkół nr 2 Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku

7.

Weronika Dziaduch

chemia, język hiszpański, język polski, ortografia

Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

8.

Joanna Maria Frydrych

język francuski, język polski, ortografia

Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

9.

Bartosz Maksymilian Gardziel

fizyka, matematyka, historia

Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

10.

Maksymilian Zdzisław Kulicki

język angielski, język polski, fizyka, matematyka

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

11.

Martyna Ewa Berej

fizyka, język niemiecki, matematyka

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

12.

Arkadiusz Koch

matematyka, fizyka, historia

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Puławach

13.

Konrad Przewłoka

chemia, fizyka, historia

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Puławach

14.

Julia Bobryk

język angielski, język polski, ortografia

Gimnazjum nr 1  w Krasnymstawie

15.

Katarzyna Chawrylak

biologia, język polski, matematyka

Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 1 w Bełżycach

16.

Paulina Weronika Kostrzanowska

chemia, język polski, ortografia

 Zespół nr 4 Gimnazjum w Małochwieju Dużym

17.

Jagoda Kamila Madejczyk

biologia, chemia, ortografia

Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim

18.

Agata Morawska

język niemiecki, język polski, ortografia

Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum nr 1 w Opolu Lubelskim

19.

Katarzyna Nowicka

język polski, matematyka, ortografia

Gimnazjum nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie

20.

Andrzej Litkowski

chemia, fizyka, matematyka

Gimnazjum nr 10 im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie

 

Godz. 12:00

  • uczniowie gimnazjów – laureaci konkursu z biologii, języka niemieckiego, języka rosyjskiego, języka francuskiego, języka angielskiego, języka hiszpańskiego
  • uczniowie szkół podstawowych – laureaci konkursu z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego
  • nauczyciele i dyrektorzy szkół

Godz. 15:00

  • uczniowie szkół podstawowych – laureaci konkursu z historii, ortografii, przyrody
  • uczniowie gimnazjów – laureaci konkursu z ortografii
  • laureaci etapu wojewódzkiego zakwalifikowani do etapu centralnego Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989

Szkoły ponadgimnazjalne

  • Wypychiewicz Magdalena  - Zespół Szkół Budowlanych Geodezyjnych , Chełm

Gimnazja

  • Lecka Martyna Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego, Lublin
  • Pawlik Klaudia Gimnazjum Publiczne im. Józefa Piłsudskiego, Dubeczno
  • Steć Magdalena Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków,  Chełm

Szkoły Podstawowe

  • Kiciński Dominik Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 4 Szkoła Podstawowa nr 44, Lublin
  • Czachorek Teresa Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Chełm
  • Nauczyciele przygotowujący i dyrektorzy szkół
  • laureaci konkursu i olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
  • 5 uczniów szkół podstawowych
  • 18 uczniów gimnazjów
  •  uczniowie szkół ponadgimnazjalnych
  • nauczyciele i dyrektorzy szkół

Alicja Tynowska
Kuratorium Oświaty w Lublinie
 

Opcje strony