Centrum LSCDN

Konkursy pozostałe

Konkurs plastyczny i literacki dla uzdolnionych uczniów z klas VII i VIII

IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej to szkoła, w której od wielu lat, funkcjonują klasy o profilu plastycznym i humanistycznym a ich absolwenci podejmują naukę na różnych wydziałach artystycznych w różnych uczelniach w Polsce.

Jak co roku, pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Biała Podlaska oraz Dyrektora Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli  organizujemy konkurs plastyczny i literacki /opowiadanie lub  rozprawka/ dla uzdolnionych uczniów z klas VII i VIII szkół podstawowych z naszego regionu.

W związku z powyższym, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji swoim podopiecznym oraz zachęcenie ich do udziału w  Wojewódzkim Konkursie Plastycznym i Literackim  pt. „Dziwny jest ten świat”.

Prace należy dostarczyć do dnia: 15.04.2024 r. na adres IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica ul. Akademicka 8, 21-500 Biała Podlaska (sekretariat liceum).

Szczegółowe informacje na temat konkursu zamieszczone zostały na naszej stronie internetowej staszicbiala.pl.

W załączeniu przesyłamy regulamin konkursu, zgodę oraz plakat.

Uzyskanie w konkursie miejsca I, II i III uprawnia do dokonania wpisu na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej, dając tym samym możliwość uzyskania dodatkowych punktów w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025.

W tym roku podsumowanie konkursu odbędzie podczas specjalnej gali, uczniowie i nauczyciele wezmą także udział w warsztatach tematycznych.
Pozostałe informacje dotyczące konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Organizatorzy konkursu
sekretariat
Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Białej Podlaskiej
ul. Akademicka 8
tel. 83 341 67 81
e-mail: staszicbiala@wp.pl 

Opcje strony

do góry