Centrum LSCDN

Konkursy pozostałe

Data publikacji: 03.04.2023
Autor: Krzysztof Staruch

II Wojewódzki Konkurs dla Młodych Konsumentów „Kupuję-Decyduję!”

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego w Lublinie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II edycji Wojewódzkiego Konkursu dla Młodych Konsumentów „Kupuję-Decyduję!”

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni uczniowie klas IV-VIII województwa lubelskiego.


Konkurs został objęty Honorowym Patronatem: Prezydenta Miasta Lublina, Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty, LSCDN, Ligi Ochrony Przyrody.

Tym razem w konkursie głównie o znajomości praw konsumenckich i ich promocji!

Uczestnicy przygotowują filmowe prace konkursowe (ok. 120 s), które prezentują odpowiedzialne i przemyślane wybory konsumenckie mające wpływ na nasze życie i stan naszej planety.

Termin nadsyłania prac konkursowych – 28 maja 2023 r.

 Prace można przesyłać na dwa sposoby:

– w postaci linku do filmu lub pliku mp4 na adres: konkurssp20@gmail.com ,

w tytule e-maila należy zapisać: Kupuję-Decyduję! praca konkursowa, a w treści e-maila: imię i nazwisko ucznia/uczniów, klasa, tytuł pracy, szkoła, miejscowość, imię i nazwisko nauczyciela/rodzica wspierającego ucznia, telefon i e-mail kontaktowy,

– na pendrive (nośnik nie będzie zwracany uczestnikom konkursu). Nośnik należy włożyć do koperty A4 lub A5 i opisać wg schematu (imię i nazwisko ucznia/uczniów, klasa, tytuł pracy, szkoła, miejscowość, imię i nazwisko nauczyciela/rodzica wspierającego ucznia, telefon i e-mail kontaktowy).

Adres: Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego al. Józefa Piłsudskiego 26, 20-407 Lublin.

Więcej info:  SP nr 20 w Lublinie

Opcje strony

do góry