Centrum LSCDN

Konkursy pozostałe

Konkurs “Kwalifikacja przyszłości” - Instytut Badań Edukacyjnych

IBE zaprasza młodzież ze szkół podstawowych do udziału w ogólnopolskim konkursie "Kwalifikacja przyszłości". Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży do zdobywania kwalifikacji rynkowych. Termin składania prac w konkursie do 28 lutego br.

"Uczysz się w szkole podstawowej? Jeśli tak, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Zastanów się, jaki mógłby być wymarzony zawód ucznia takiego jak Ty, ale pochodzącego z przyszłości. Masz to? Teraz wyobraź sobie, jak mogłoby wyglądać sprawdzanie kwalifikacji potrzebnych do pracy w tym zawodzie. Czy umiejętności “cyber-gliniarza” byłyby sprawdzane w terenie czy… podczas pisemnego testu? Jeśli w terenie, to co konkretnie musiałby zrobić, żeby potwierdzić swoje kompetencje i dostać pracę?

Konkurs “Kwalifikacja przyszłości” to okazja, aby puścić wodze wyobraźni, a przy okazji… zarobić 1800, 1200 albo 700 zł. Wystarczy, że wymyślisz ciekawą kwalifikację przyszłości i pokażesz nam, jak wyobrażasz sobie jej sprawdzanie. Forma? Dowolna! Czekamy na wszystkie prace graficzne. Może to być komiks, animacja, rysunek, grafika komputerowa, a nawet mem!" - organizatorzy konkursu.

Zasady konkursu
Aby wziąć udział w konkursie, stwórz pracę graficzną przedstawiającą metody walidacji, czyli potwierdzania kwalifikacji przyszłości. Następnie wraz z formularzem zgłoszeniowym prześlij ją pod adres mailowy: konkurs@ibe.edu.pl .

Nagrody konkursowe:
I miejsce - 1 800 zł
II miejsce - 1 200 zł
III miejsce - 700 zł


Nagrody przyznawane są w formie przedpłaconych kart podarunkowych.

Więcej info IBE

Opcje strony

do góry