Centrum LSCDN

Konkursy LSCDN

Data publikacji: 07.09.2022
Autor: Bożena Jarmuł

Egzaminy z certyfikacji umiejętności zawodowych VCC dla laureatów XVI Lubelskiego Międzyszkolnego Konkursu Zawodowego „Rok przed dyplomem”

19 i 21 września 2022 r. 25 uczniów, laureatów i wyróżnionych w XVI Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem”, którzy otrzymali vouchery na egzaminy certyfikujące umiejętności zawodowe, przystąpią do egzaminów certyfikujących VCC.

W XVI edycji konkursu vouchery otrzymali uczniowie kształcący się w zawodzie technik budownictwa, technik ekonomista, technik hotelarstwa.Egzaminy dla uczniów, którzy otrzymali vouchery na egzaminy certyfikujące VCC w ramach XVI lubelskiego międzyszkolnego konkursu zawodowego „Rok przed dyplomem” zaplanowane są w formie online, w następujących terminach:

19.09.2022, godz. 15.00 - INŻYNIERIA PROJEKTOWANIA KOMPUTEROWEGO CAD 2D I 3D
Czas trwania egzaminu: część teoretyczna – 30 min, część praktyczna – 60 min
Zakres wiedzy jaką obejmuje egzamin oraz przykładowe pytania znajdują się na stronie internetowej INŻYNIERIA PROJEKTOWANIA KOMPUTEROWEGO CAD 2D I 3D

21.09.2022, godz. 9.00 - JĘZYK ANGIELSKI DLA ORGANIZATORÓW RUCHU TURYSTYCZNEGO
Czas trwania egzaminu: część teoretyczna – 60 min, część praktyczna – 60 min
Zakres wiedzy jaką obejmuje egzamin oraz przykładowe pytania znajdują się na stronie internetowej: JĘZYK ANGIELSKI DLA ORGANIZATORÓW RUCHU TURYSTYCZNEGO


21.09.2022, godz. 9.00 - PROWADZENIE SPRAW RACHUNKOWO-FINANSOWYCH
Czas trwania egzaminu: część teoretyczna – 30 min, część praktyczna – 45 min
Zakres wiedzy jaką obejmuje egzamin oraz przykładowe pytania znajdują się na stronie internetowej: PROWADZENIE SPRAW RACHUNKOWO-FINANSOWYCH

Wymagania sprzętowe podczas egzaminu:
Dostęp do komputera z oprogramowaniem Windows i przeglądarką (najlepiej Chrome), edytorem tekstu (MS Word, OpenOffice) oraz dostępem do Internetu. UWAGA! W ramach modułu INŻYNIERIA PROJEKTOWANIA KOMPUTEROWEGO CAD 2D I 3D na komputerze musi być zainstalowany program AutoCAD (ewentualnie LibreCAD lub FreeCAD).

Uczniowie, którzy posiadają voucher, a nie zdążyli się jeszcze zgłosić na egzamin, muszą to zrobić do 13.09.2022 r.
Szczegóły podczas spotkania, które odbędzie się w formie on-line 12.09.2022r. w godz. 20:00-20:30.

W spotkaniu mogą uczestniczyć szkolni opiekunowie konkursu oraz uczniowie, którzy otrzymali vouchery na egzaminy certyfikujące VCC. Link do spotkania zostanie przesłany na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

W imieniu organizatorów
Bożena Jarmuł

Opcje strony

do góry