Centrum LSCDN

Konkursy LSCDN

Data publikacji: 05.01.2021
Autor: Aneta Rul vel Sochacz

Podsumowanie konkursu plastycznego dla przedszkolaków "Bożonarodzeniowa ozdoba świąteczna"

„Od Przedszkola” przekazujemy dzieciom dawne tradycje i zwyczaje zdobnicze związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Kształtujemy u dzieci postawy szacunku do tradycji i kultury. Rozbudzamy twórcze inwencje, rozwijamy kreatywność i indywidualne zdolności plastyczne. Zadajmy pytanie: „Z czym kojarzy Ci się Boże Narodzenie"? Usłyszymy: "z choinką, bombką, szopką, aniołkiem, Św. Mikołajem, reniferami …” Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, jest oryginalna i pomysłowa.

Takie też powstały prace konkursowe: przepiękne, wyjątkowe, bardzo osobiste, a poprzez to oryginalne i bardzo indywidualne. Tym bardziej jest nam miło, że pomimo natłoku świątecznych przygotowań, uczestnicy konkursu wraz z opiekunami i rodzicami, znaleźli wolną chwilę, by w pełni odczuć urok tego wyjątkowego czasu.

UCZESTNICY KONKURSU:

 1. Hania Łopuszyńska 3 lata
 2. Maja Kaczanowska 5 lat
 3. Anna Pilipczuk 4 lata
 4. Maja Walker 4 lata
 5. Zuzanna Chomiarczuk 6 lat
 6. Hanna Polakowska 3 lata
 7. Laura Cholewa 3 lata
 8. Gabriela Birus 3 lata
 9. Alicja Podgórniak 3 lata
 10. Mateusz Dyczko 4 lata
 11. Eliza Fidor 3 lata
 12. Nina Kozak 4 lata
 13. Karol Wojtowicz 6 lat
 14. Jana Rakowska 6 lat
 15. Vanessa Basiak 5 lat
 16. Aniela Bochen 3 lata
 17. Iga Niwińska 4 lata
 18. Wiktor Lukasik 3 lata
 19. Helena Błaszczuk 6 lat
 20. Michał Dyczko 6 lat
 21. Klemens Dydiuk 6 lat

Z ogromną radością wręczamy wszystkim dzieciom podziękowania w formie DYPLOMU za włożoną pracę i cudowne zaangażowanie. A rodzicom i opiekunom swoich pociech PODZIĘKOWANIA od Lubelskiego Samorządowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Chełmie za wsparcie i pomoc.

Życzymy wszystkim by, taki sposób na spędzenie przedświątecznego czasu stał się tradycją dla wielu rodzin. Między ubraniem choinki a przygotowywaniem świątecznych potraw – znalazł się czas, by rodzice  wraz z dziećmi siadali wspólnie przy stole i każdy wkładał całe serce w to, aby dom na święta wyglądał pięknie, a ozdoby choinkowe, które zostały zrobione z dziećmi, były idealnym pomysłem na zabawę przedświąteczną, a nawet stały się prezentem dla bliskiej osoby.

Opcje strony

do góry