Centrum LSCDN

Konkursy LSCDN

Data publikacji: 23.04.2020
Autor: Dariusz Kiszczak

Konkurs "Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii"

Serwis dyktanda.pl zaprasza na pierwszą odsłonę konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii". Jest on skierowany zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs startuje już 24 kwietnia, będzi trwał do 24 maja. Oprócz mistrzowskich tytułów na zwycięzców czekają cenne nagrody. W puli nagród czeka ponad 130 atrakcyjnych zestawów nagród. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłącz się do zabawy i naucz się ortografii z przyjemnością!

Konkurs będzie się rozgrywać w dwóch kategoriach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii. W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele).

W drugiej natomiast, uczestnicy będą rywalizować w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia. Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub rozwiąże poprawnie, tym więcej punktów otrzyma, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Każdego dnia począwszy od 25 kwietnia do wygrania będą na facebook.com/dyktandapl/ dodatkowe nagrody.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są pod adresem: dyktanda.pl.

Nagrodzonych zostanie łącznie piętnastu Mistrzów Dyktand – oznacza to nagrody za 1, 2 i 3 miejsce w każdej kategorii oraz 88 Mistrzów Ortografii – nagrody za 1, 2 i 3 miejsce, a także 19 nagród pocieszenia w czterech kategoriach. Poprzez facebook.com/dyktandapl/ rozdamy dodatkowe 30 nagród. 

W paczkach z nagrodami znajdzie się ponad 600 nagród rzeczowych (głównie książkowych) otrzymanych od sponsorów. Nagrody zostaną dopasowane do kategorii wiekowej laureata.

Więcej info: dyktando pl

Opcje strony

do góry