Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 25.05.2023
Autor: Dariusz Kiszczak

Wydarzenie "Passion for Watches-Antoni N. Patek"

Lubelskie Centrum Konferencyjne (ul.Grottgera 2 w Lublinie) zaprasza na dwudniowe wydarzenie "Passion for Watches-Antoni N. Patek", które odbędzie się 16-17 czerwca 2023 r. W programie: konferencja, warsztaty, wystawy, spotkania z kolekcjonerami.

Pierwszego dnia konferencji naukowej 16 czerwca 2023 r. prof. Stanisław Bajtlik opowie o podróżowaniu w czasie podczas wystąpienia „Czas przeszły, teraźniejszy i przyszły. Czym jest czas i dlaczego płynie?”.

Eugeniusz Szwed, prezes Stowarzyszenia Miłośników Zegarów i Zegarków opowie jak odróżnić podróbkę od oryginału i nie dać się oszukać.

Piotr Chmiel przeniesie uczestników do teraźniejszości i opowie o najnowszych modelach smartwatche.

Podczas wydarzenia będzie możliwość porozmawiania z kolekcjonerami zegarków z całej Polski, którzy zaprezentują unikalne kolekcje budzików, zegarów kolejowych, zegarów rocznych, słonecznych oraz wielu innych ciekawych eksponatów. Uczniowie będą mogli także zaobserwować obrotowy ruch ziemi dzięki pokazom wahadła Foucaulta.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja na wydarzenia.

Kontakt: Aleksandra Sadurska
aleksandra.sadurska@lck.lubelskie.pl tel. 691 402 858.


Więcej info: KO w Lublinie

Opcje strony

do góry