Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 04.01.2023
Autor: Dariusz Kiszczak

Kongres Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Lublinie!

Laboratorium Wymiany to kongres PNWM dla wszystkich zajmujących się polsko-niemiecką wymianą szkolną po obu stronach Odry. Dla nauczycieli kongres to możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy oraz poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności kreowania projektów międzykulturowych. Jego celem jest budowanie trwałych relacji pomiędzy szkołami z Polski i Niemiec.

Laboratorium Wymiany 2023 odbędzie się od 16 do 18 kwietnia 2023 roku w Lublinie! Laboratorium odbywa się przy wsparciu inicjatywy „Austausch macht Schule”.

PNWM tym razem zaprasza do Lublina. Laboratorium rozpocznie się w niedzielę (16 kwietnia br.) fakultatywną wizytą w Państwowym Muzeum na Majdanku. Kolejne dwa dni wypełnią intensywne warsztaty, wymiana doświadczeń oraz pomysłów.

Zakwaterowanie

Hotel Victoria (ul. Narutowicza 58/60, 20-016 Lublin)

Miejsce konferencji

Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12, 20-007 Lublin).

Zgłoszenia

Zgłoszenia będą przyjmowane poprzez formularz online, który będzie aktywny na tej stronie od 11 stycznia 2023 roku od godz.15:00 do 12 lutego 2023 roku do godz. 23:59.

Decyduje kolejność zgłoszeń przy zachowaniu parytetu osób uczestniczących z Polski i Niemiec oraz limit maksymalnie dwóch uczestników/uczestniczek na jedną szkołę. Kolejne osoby z jednej placówki trafią na listę oczekujących, a ich ewentualny udział zostanie potwierdzony po 5 marca 2023 roku.

Warunki uczestnictwa

Najpóźniej 15 lutego otrzymają Państwo drogą mailową informację o wynikach rekrutacji i warunkach udziału. Kolejno będą Państwo mieli 14 dni na uregulowanie płatności. Tylko terminowa wpłata zapewni miejsce na szkoleniu.

Koszt uczestnictwa

Opłata za udział wynosi 150 złotych dla osób uczestniczących z Polski oraz 60 euro dla osób uczestniczących z Niemiec. Obejmuje nocleg od poniedziałku (lub niedzieli, jeśli tak zostanie zaznaczone w formularzu zgłoszeniowym) do wtorku w pokoju jednoosobowym, wyżywienie, program i tłumaczenie.

Koszty dojazdu

Zwrot kosztów podróży jest możliwy maksymalnie do wysokości stawek zgodnie z Wytycznymi PNWM.

Tłumaczenie

Laboratorium będzie tłumaczone symultanicznie, zatem znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.


Więcej info:
 

   

Opcje strony

do góry