Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 10.11.2022
Autor: LSCDN

Jak nie dać się okraść w Internecie - webinarium UKNF

Serdecznie zapraszamy na webinarium pt. „Jak nie dać się okraść w Internecie” organizowane 16 listopada 2022 r. przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR.

Webinarium jest skierowane do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz nauczycieli. Celem webinarium jest przedstawienie praktycznej problematyki cyberbezpieczeństwa w sektorze finansowym ze szczególnym uwzględnieniem najpopularniejszych rodzajów cyber zagrożeń nakierowanych na młodzież. Podczas webinarium zostaną przedstawione przykłady sposobów działania cyberprzestępców oraz dobrych praktyk, które umożliwią bezpieczną realizację płatności w Internecie.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w linku: Więcej informacji

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego, link: Formularz zgłoszeniowy. Zgłoszeń dokonują nauczyciele, zarówno planując swój indywidualny udział w spotkaniu, jak i udział uczniów. W przypadku planowania udziału uczniów, nauczyciel wypełniając formularz wskazuje przybliżoną liczbę uczestników wydarzenia.

Przy okazji zapraszamy również na IV edycję Webinarium pt. „Moje Finanse w praktyce – czy matematyka się przydaje?”, które odbędzie się 1 grudnia 2022 r. (godz. 10:00-12:15). Więcej informacji

Udział w webinariach jest bezpłatny.

W załącznikach programy obydwu wydarzeń.

Opcje strony

do góry