Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 04.07.2022
Autor: Dariusz Kiszczak

III edycja "Edukacji zdrowotnej w szkole"

Ośrodek Rozwoju Edukacji i Kuratorium Oświaty w Lublinie zapraszają do udziału w trzeciej edycji szkolenia e-learningowego „Edukacja zdrowotna w szkole. III edycja”. Jest ono adresowane dla nauczycieli wychowania fizycznego i nauczycieli innych przedmiotów prowadzących zajęcia z edukacji zdrowotnej z uwzględnieniem zróżnicowania potrzeb edukacyjnych i rozwojowych dzieci i młodzieży.

Termin szkolenia: 18 lipca−12 sierpnia 2022 r.
Rekrutacja jest możliwa do 05.08.2025 r.

Celem szkolenia jest doskonalenie kompetencji nauczycieli w obszarze ograniczania występowania nadwagi i otyłości wśród dzieci i młodzieży z uwzględnieniem zróżnicowania potrzeb edukacyjnych i rozwojowych oraz zwiększenie wiedzy uczestników kursu w wyżej wymienionym zakresie.
Szkolenie ma charakter samokształceniowy i będzie realizowane na platformie e-learningowej ORE (www.e‐kursy.ore.edu.pl).

W szkoleniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które zapisały się na nie przez platformę https://szkolenia.ore.edu.pl oraz nie brały udziału w poprzednich edycjach szkolenia.

Wszystkie zapisane osoby, które spełnią kryteria otrzymają od kierownika formy doskonalenia instrukcję do logowania wraz z jednorazowym kodem dostępu.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej info: KO w Lublinie

Opcje strony

do góry