Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 14.03.2022
Autor: Dariusz Kiszczak

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Akademia Wiedzy o Prawie"

Krajowa Rada Radców Prawnych zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Akademia Wiedzy o Prawie".

Tegoroczna edycja Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie realizowana będzie w całości w formie on-line i składać się będzie z trzech etapów oraz ceremonii wręczenia nagród:

• Etap pierwszy – szkolny – zostanie zrealizowany w formie quizu za pomocą specjalnej aplikacji. Odbędzie się w dniu 31 marca 2022 roku.
• Etap drugi – okręgowy – w tym etapie uczestnicy będą musieli rozwiązać kazusy oraz odpowiedzieć na pytania zamknięte do przedstawionych zagadnień. Odbędzie się  12-13 kwietnia 2022 roku.
• Etap trzeci – centralny – Finał – będzie składał się z wypowiedzi ustnej przed Centralną Komisją Akademii Konkursu. Odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2022 roku.
• Ceremonia wręczenia nagród – termin ceremonii wręczenia nagród laureatom zostanie ogłoszony w ciągu 7 dni od daty zakończenia etapu finałowego.

Aktualne informacje dotyczące  Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie przekazywane będą za pośrednictwem tej strony w zakładce "Aktualności".

Materiały edukacyjne dla uczniów przygotowujących się do konkursu dostępne są w zakładce "Materiały edukacyjne".

Wiecej info: KO w Lublinie Konkurs wiedzy o prawie 

Opcje strony

do góry