Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 14.09.2020
Autor: Dariusz Kiszczak

Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa - dołącz się

Październik to Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa (European Cyber Security Month). Ogólnoeuropejska kampania służy podnoszeniu świadomości na temat cyberbezpieczeństwa i nowoczesnych technologii oraz odpowiedzialnego korzystania z sieci. W Polsce kampanię już po raz ósmy koordynuje NASK PIB.

 

NASK zaprasza do udziału i zgłaszania inicjatyw. Ty także możesz stać się częścią Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa!

Inspirujący wykład o sztucznej inteligencji? Lekcja dla uczniów dotycząca bezpieczeństwa w mediach społecznościowych? A może warsztat o wpływie tzw. fake newsów? Wszystkie inicjatywy są cenne!

 Gdzie zgłosić inicjatywę?

Jeśli masz pomysł na promocję nowoczesnych technologii i cyberbezpieczeństwa, koniecznie wypełnij formularz zgłoszeniowy lub napisz do pod adres: ecsm@nask.pl.

 Kto może zgłosić inicjatywę?

Każdy! ECSM jest inicjatywą otwartą dla wszystkich. NASK budujemy społeczność dookoła tematów ECSM: cyberhigieny, edukacji, nowoczsenych technologii i scam. Nie ma znaczenia czy jesteś pasjonatem, który zgłasza pojedynczą inicjatywę, czy też reprezentujesz NGO, szkołę lub dużą firmę.

 Kiedy zgłosić wydarzenie?

W każdej chwili. NASK umieści informację o przesłanej inicjatywie na stronie internetowej Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa  oraz w mediach społecznościowych. Zarejestruje również wydarzenie na ogólnoeuropejskiej stronie poświęconej kampanii www.cybersecuritymonth.eu.

Więcej info: Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa

Opcje strony

do góry