Centrum LSCDN

https://www.lscdn.pl/pl/informacje/lublin/11889,Zaproszenie-na-transmisje-on-line-wojewodzkiego-Narodowego-Czytania.html
2021-01-20, 10:42
Data publikacji: 02.09.2020
Autor: Dariusz Kiszczak

Zaproszenie na transmisję on-line wojewódzkiego Narodowego Czytania

Wojewoda Lubelski i Lubelski Kurator Oświaty zapraszają uczniów, nauczycieli i dyrektorów szkół na transmisję on-line wojewódzkiego Narodowego Czytania fragmentów „Balladyny” Juliusza Słowackiego.

4 września 2020 roku w godz. 10:00-13:00 fragmenty dramatu czytać będą parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Lublinie, uczniowie, nauczyciele, duchowni i aktorzy. Podczas transmisji połączymy się z Lublinem, Białą Podlaską, Chełmem i Zamościem – miejscami, gdzie odbywać się będzie nasze wydarzenie.

Zgodnie z rekomendacją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zależy nam na tym, by tegoroczne Narodowe Czytanie było realizowane w sposób bezpieczny i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Zachęcamy wszystkich dyrektorów szkół i placówek oświatowych do umożliwienia uczniom i nauczycielom uczestnictwa w tym wydarzeniu. Link do nagrania na żywo udostępniony zostanie w dniu wydarzenia na stronie Kuratorium Oświaty w Lublinie - https://www.kuratorium.lublin.pl/.

Do zobaczenia na Narodowym Czytaniu 2020!

Info: KO w Lublinie

Opcje strony