Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 26.05.2020
Autor: Dariusz Kiszczak

Bezpłatne kursy i materiały szkoleniowe dla nauczycieli

Przypominamy o platformie Microsoft Education Center z licznymi, bezpłatnymi kursami i materiałami szkoleniowymi dla nauczycieli różnych przedmiotów nauczania. "Ucz się i eksploruj za pomocą szkoleń i zasobów oraz zdobywaj odznaki i certyfikaty w spersonalizowanym centrum utworzonym dla nauczycieli takich jak Ty" - zaprasza przy pomocy hasła Microsoft EC.

Przykładowe szkolenia: 

Przemyślana przestrzeń do nauki, dostosowana do każdego ucznia polega na dostosowaniu fizycznej przestrzeni do nauki oraz mebli do celów edukacyjnych, tak by umożliwić elastyczny wybór sposobu uczenia się.

Godzina kodowania z Minecraft.

Przywódcy społeczności razem z nauczycielami i rodzicami mogą stworzyć warunki do nauki przedmiotów STEM oraz faktycznego zaangażowania w nie kobiety. Ten kurs zapoznaje edukatorów z badaniami oraz zasobami, które wspierają naukę przedmiotów STEM pośród dziewczyn.

Zrównoważone i odpowiedzialne projekty polegają na tworzeniu zdrowego, rozwijającego się środowiska, w którym nie brakuje świeżego powietrza, światła i naturalnych widoków. W ten sposób uczniowie będą dalej uważni, pełni pozytywnej energii oraz zaangażowani, przy jednoczesnej redukcji kosztów i negatywnego oddziaływania na środowisko.

                      
Info: MEC

Opcje strony

do góry