Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 20.05.2020
Autor: Krzysztof Staruch

Zaproszenie do udziału w programie Microsoft Innovative Educator Expert

Firma Microsoft serdecznie zaprasza dyrektorów szkół i nauczycieli różnych przedmiotów na każdym etapie edukacji z woj. lubelskiego do udziału w programie Microsoft Innovative Educator Expert w przyszłym roku szkolnym. Program Microsoft Innovative Educator Expert to społeczność pasjonatów technologii Microsoft dla Edukacji. Do 15 lipca br. trwają zgłoszenia do programu.

Jak dołączyć do programu Microsoft Innovative Educator Expert?

Aplikacje na rok szkolny 2020/2021 zostaną przyjmowane w dniach od 1 maja do 15 lipca 2020 r.

Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur, MIE Expert zostaną wybrani przez regionalnego przedstawiciela Microsoftu na podstawie jakości nadesłanych zgłoszeń, poziomu innowacyjności i wykorzystania narzędzi Microsoftu opisanych w działalności edukacyjnej oraz poziomu szczegółowości w zakresie tego, jak stanie się częścią programu wpłynie na proces nauczania i uczenia się. Oficjalne wyniki dotyczące zakwalifikowania się do programu zostaną opublikowane dopiero pod koniec sierpnia 2020 roku w poście na blogu Microsoft Education i w formie oficjalnej listy. (pod linkiem aktualnie znajduje się lista z 2019 roku)

Krok 1:

Upewnij się, że dołączyłeś do Microsoft Educator Centre i uzupełniłeś swój profil. Będziesz musiał pobrać swój transkrypt realizacji kursów, następnie umieścić go w miejscu pozwalającym na udostępnianie plików poprzez link (sugerujemy wirtualny dysk OneDrive) i przekaż wraz z nominacją. Możesz znaleźć swój transkrypt, wchodząc do swojego profilu w MEC i klikając "Eksportuj Moje Dane".

Krok 2:

Upewnij się, że pomyślnie zdobyłeś na platformie co najmniej 1000 punktów, bądź odbyłeś szkolenie zewnętrzne i zdobyłeś Certyfikat MIE. Musisz być certyfikowanym MIE, aby zostać (lub pozostać)  MIE Expert.

Krok 3:

Stwórz 2-minutowe wideo lub Sway, które odpowiedzą na poniższe pytania w sposób kreatywnie wyrażający to, co czyni cię idealnym kandydatem na Microsoft Innovative Educator Expert. Następnie umieść wideo/Sway w miejscu pozwalającym na udostępnianie plików poprzez link i wyślij wraz z nominacją. (sugerujemy wirtualny dysk OneDrive)

- Dlaczego uważasz się za eksperta Microsoft Innovative Educator Expert?

- Opisz, w jaki sposób wykorzystałeś/łaś technologie Microsoft w innowacyjny sposób w swojej klasie. Zawrzyj dokumentację prezentującą Twoją innowacyjność. Twoje przykłady powinny pokazywać, że działasz w duchu nauczania i uczenia się na miarę XXI wieku.

- Jak wpłynąłeś/ęłaś na naukę i rozwój swoich współpracowników? Czy dotarłeś/aś poza własną klasę, aby trenować/wspierać innych nauczycieli w ich rozwoju?

- Jeśli zostaniesz ekspertem MIE, jak masz nadzieję, że wpłynie to na Twoją obecną rolę w ciągu najbliższych 12 miesięcy?

Link do nominacji 
Ważne: Formularz dostępny w języku angielskim, jednak nominację można przygotować w języku polskim lub angielskim.

Kontakt:

Agata Kapica

Manager Programu Microsoft dla Edukacji

Microsoft Poland

Mobile:  +48 505 191 139

agata.kapica@microsoft.com

Więcej info: Microsoft

Opcje strony

do góry