Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Ferie dla dzieci i młodzieży "Zima w mieście" w Lublinie

Urząd Miasta Lublina zaprasza dzieci i młodzież do skorzystania z atrakcyjnej oferty zajęć „Zima w mieście” - od 13 stycznia do 26 br. W programie wydarzeń nie zabraknie interesujących nowości – podczas "niewidzialnych” warsztatów uczestnicy będą mogli doświadczyć świata osób niewidomych. Dużo radości dostarczą także nowe zajęcia "Aerial hoop" na powieszonym kole cyrkowym. Trwają zapisy!

Dzieci i młodzież czekają dwa tygodnie ciekawych propozycji zorganizowanych przez domy kultury, biblioteki, muzea, które pozwolą na poszerzanie zainteresowań, naukę nowych umiejętności, ale przede wszystkim na aktywny wypoczynek w mieście bez telefonu i komputera.

Zapisy na akcję "Zima w mieście 2020” prowadzone są od 16 grudnia bezpośrednio u organizatorów poszczególnych akcji. Jak zawsze, zapraszamy do skorzystania z wybranych warsztatów i zajęć. Pełna oferta, zasady uczestnictwa i terminy oraz wszelkie informacje organizacyjne są dostępne na stronie internetowej www.zima.lublin.eu .

W programie m.in. Ferie na łyżwach; Otwarte treningi z koszykarzami TBV Start Lublin; podczas ferii uczniowie lubelskich szkół będą mogli bezpłatnie skorzystać z siedmiu basenów znajdujących się w placówkach oświatowych; “Zimowa gra miejska, czyli graj i zwiedzaj!”.

Info UM Lublina 

Opcje strony

do góry