Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Spotkanie "Kwalifikacje rynkowe a szkolnictwo branżowe". Webinarium - Instytut Badań Edukacyjnych

IBE zaprasza na spotkanie organizowane w ramach debaty "Zintegrowany System Kwalifikacji – most łączący edukację i rynek pracy", które odbędzie się 12 grudnia br. w Warszawie, al. Jerozolimskie 98, Centrum Konferencyjne NINBUS (sale I + II) w godz.: 8:30-16:00. Rejestracja uczestników od godz. 8:30. Webinarium (przez internet) "Kwalifikacje rynkowe a szkolnictwo branżowe”, odbędzie się 4 grudnia br. w godz. 14:00-15:30. LSCDN jest partnerem regionalnym IBE.

Kolejne spotkanie z cyklu 10 spotkań organizowanych w ramach toczącej się obecnie debaty publicznej pod hasłem “Zintegrowany System Kwalifikacji - most łączący edukację i rynek pracy”. Spotkanie będzie okazją do refleksji na temat wspierania rozwoju umiejętności uczniów

szkół prowadzących kształcenie zawodowe.

Uczestnicy spotkania będą dyskutować m.in. na temat obecnego stanu i perspektyw polityki na rzecz uczenia się przez całe życie w Polsce, wzmacnianiu roli kwalifikacji rynkowych w systemie szkolnictwa branżowego, pierwszych certyfikatów ZSK dla uczniów szkół prowadzących kształcenie zawodowe oraz współpracy Instytutu Badań Edukacyjnych z tego typu szkołami.

Rejestracja elektroniczna.

Szczegółowych informacji udzieli Państwu:

kwestie merytoryczne:
Mateusz Przywara
tel. 22 241 71 65
e-mail: m.przywara@ibe.edu.pl 

kwestie logistyczne:
Anna Niesłuchowska
tel. 22 379 23 02 lub 606 438 930
e-mail: anna.niesluchowska@kdkevents.pl

Problem z rejestracją
skontaktuj się proszę z nami: aleksandra.dabrowska@kdkevents.pl

Rejestracja na webinarium - wystarczy wejść na stronę, a następnie podać swoje imię oraz adres e-mail. Osoby bez połączenia z internetem, które chciałyby wziąć udział w szkoleniu, mogą podczas trwania webinarium zadzwonić pod numer +48 22 209-25-20 i podać PIN: 995445#.

Adres strony do logowania na webinarium: https://digitalknowledge.clickmeeting.com/kwalifikacje-rynkowe-a-szkolnictwo-branzowe.

Info IBE

Opcje strony

do góry