Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Konkurs fotograficzny "Lubelskie. Smakuj życie”

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza profesjonalistów zajmujący się fotografią artystyczną i reportażową, jak i osoby fotografujące amatorsko do udziału w ósmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Lubelskie. Smakuj życie”. Zdjęcia można wysyłać do końca października br.

Organizatorzy zachęcają do pokazania regionu lubelskiego w dwóch kategoriach konkursowych: fotografii artystycznej i reportażowej. W dotychczasowych siedmiu edycjach konkursu wzięło udział ponad 400 autorów z całego kraju. Najciekawsze zdjęcia pokazywaliśmy na pokonkursowych wystawach oraz w różnych publikacjach promujących Region Lubelski.

W tym roku termin nadsyłania prac mija 31 października. Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia znajdą się w katalogu, wydanym w formie kalendarza Regionu Lubelskiego na 2020 rok, będą też eksponowane na pokonkursowej wystawie. Nagrodami w konkursie, w każdej z dwóch kategorii, są karty zakupowe o wartości 750, 650 oraz 550 zł oraz zestawy wydawnictw regionu. Prace oceni jury złożone z fotografików reprezentujących stowarzyszenia i związki twórcze oraz ze specjalistów promocji urzędu marszałkowskiego.

Więcej info lubelskie. pl

Opcje strony

do góry