Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Seminarium IBE "Kwalifikacje przyszłości. Zintegrowany System Kwalifikacji w branży górniczej”

Instytut Badań Edukacyjnych oraz Lubelski Węgiel "Bogdanka” S.A, przy współpracy Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, zapraszają na seminarium "Kwalifikacje przyszłości. Zintegrowany System Kwalifikacji w branży górniczej”, które odbędzie się dn. 29 maja br. w godz. 8.30 - 14.30 w Lublinie w Hotelu Victoria (ul. Narutowicza 58/60).

Seminarium będzie okazją do poznania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, jaki również spotkania się z przedstawicielami/przedstawicielkami Spółki Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. oraz poznania oczekiwań Spółki w zakresie kwalifikacji kadry pracowniczej. 

Zaproszenie adresujemy do przedstawicieli/przedstawicielek dyrekcji szkół i nauczycieli/nauczycielek przedmiotów zawodowych kształcących na kierunkach :

-        górniczych;

-        mechanicznych;

-        elektrotechnicznych;

-        energetycznych;

-        transportowych;

-        informatycznych;

-        elektronicznych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, zapewniamy zwrot kosztów podróży, wyżywianie, materiały oraz nocleg. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (25 osób), decydująca będzie kolejność zgłoszeń. Aplikacje na seminarium dobywają się poprzez formularz online.

Opcje strony

do góry