Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Program "Retro bajki" – rekrutacja 2019

Projekt Retro bajki jest programem skierowanym do najmłodszych widzów. Raz w tygodniu przez okres 3 miesięcy, pokazujemy na dużym ekranie wybrane bajki, które przeszły do klasyki polskiej animacji i wciąż zachwycają swoją prostotą i artyzmem. Do pilotażowego programu zostały zaproszone 4 wybrane przedszkola, następnie z każdego z nich grupy maksymalnie 20-osobowe. Są to dzieci w grupie wiekowej od 4 do 5 lat, których rodzice zadeklarowali chęć udziału swojego dziecka w wydarzeniu. Filmom towarzyszą twórcze warsztaty, prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów.

O programie:
Projekcje kinowe ponadczasowych bajek, którym towarzyszą twórcze warsztaty tematyczne prowadzone we współpracy z wykwalifikowanym zespołem pedagogów i animatorów
z Teatru im. H.Ch. Andersena. Trzymiesięczny program, skierowany do widzów w grupie wiekowej 4–5 lat. Klasyki polskiej animacji: „Bolek i Lolek”, „Reksio” czy „Koziołek Matołek” uczą ciekawości świata, rozwijają dziecięcą wyobraźnię oraz niezmiennie od lat zachwycają swoją prostotą i artyzmem.
Każdy warsztat składać się będzie z prowadzonej aktywnymi metodami, krótkiej części teoretycznej, natomiast część praktyczna to czas, w którym uczestnicy będą kształtować swoją kreatywność. Jest to wyjątkowy i ambitny program kulturalny ze starannie dobranym scenariuszem
warsztatów, tak aby zaciekawić, a przez to wkroczyć na pole twórczego umysłu młodego odbiorcy kultury.

Zapisy oraz informacje szczegółowe na temat programu dostępne pod numerem telefonu: 81 441 56 73 lub e-mailowo pod adresem: agnieszka.fil@spotkaniakultur.com .

Info Teatr Lalki i Aktora

Opcje strony

do góry