Centrum LSCDN

https://www.lscdn.pl/pl/informacje/konferencje/13628,Konferencja-wojewodzka-quotZostan-w-Ojczyznie-Badz-nowoczesnym-przedsiebiorcaquo.html
23.07.2024, 17:36
Data publikacji: 21.11.2022
Autor: Jacek Misiuk

Konferencja wojewódzka "Zostań w Ojczyźnie. Bądź nowoczesnym przedsiębiorcą"

Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie wraz z Fundacją Empiria i Wiedza zapraszają nauczycieli podstaw przedsiębiorczości wraz z dwoma uczniami w dniu 24 listopada 2022 r. na wojewódzką konferencję „Zostań w Ojczyźnie. Bądź nowoczesnym przedsiębiorcą”.

Konferencję honorowym patronatem objęli: Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, Ministr Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Wojewoda Lubelski Lech Sprawka, Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk.

W trakcie konferencji dla uczniów odbędzie się konkurs wiedzy o przedsiębiorczości. Spośród uczestników wyłonionych zostanie 10 laureatów, którzy otrzymają nagrody rzeczowe (tablety) ufundowane przez Fundację Empiria i Wiedza. 

Program, zapisy oraz informacje o konkursie dla uczniów na stronie: https://lscdn.pl/pl/kursy/680k8080,Konferencja-wojewodzka-quotZostan-w-Ojczyznie-Badz-nowoczesnym-przedsiebiorcaquo.html

Zapraszamy!

Opcje strony