Centrum LSCDN

Konferencje

Konferencje organizowane lub współorganizowane przez LSCDN

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 27.06.2022
Autor: Marlena Deckert

II Kongres Nauczycieli Województwa Lubelskiego - Edukacja włączająca, czyli szkoła na miarę

Dyrektor Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza Dyrektorów i Nauczycieli wszystkich typów szkół i etapów edukacyjnych na II Kongres Nauczycieli Województwa Lubelskiego „Edukacja włączająca, czyli szkoła na miarę”, który odbędzie się 31 sierpnia 2022 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Tegoroczny kongres będzie poświęcony edukacji włączającej, która uwzględnia indywidualne potrzeby ucznia. Organizatorzy kongresu stawiają sobie za cel upowszechnianie szkoły funkcjonalnej, w której zarówno uczeń z trudnościami, jak i uczeń zdolny znajdują przestrzeń do osobistego rozwoju.

Do współpracy zaprosiliśmy prelegentów z uczelni wyższych oraz instytucji oświatowych specjalizujących się w dziedzinie edukacji włączającej.

Patronat nad wydarzeniem objęli Minister Edukacji i Nauki, Marszałek Województwa Lubelskiego, Wojewoda Lubelski oraz Lubelski Kurator Oświaty.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie w formularzu Google:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcQ6xJHbOwdsA4bpOymcg6-SLKkaVdSIoX-lZWgT8hBe5JEg/viewform

Kongres będzie przebiegał w formule hybrydowej.

Potwierdzenie uczestnictwa w Kongresie otrzymają wszystkie osoby, które zarejestrują się przez powyższy formularz – zarówno uczestnicy stacjonarni, jak i on-line.

Informacja o możliwości uczestnictwa w trybie stacjonarnym zostanie wysłana na wskazany w formularzu adres e-mail. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pozostałych zarejestrowanych zapraszamy do śledzenia wydarzenia on-line. Linki do transmisji znajdą się przy poszczególnych punktach programu na stronie https://kongres.lscdn.pl.

Opcje strony

do góry