Centrum LSCDN

Konferencje

Konferencje organizowane lub współorganizowane przez LSCDN

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 14.12.2021
Autor: Beata Patkowska

Innowacje pedagogiczne w edukacji humanistycznej

Zapraszamy na konferencję poświęconą innowacjom pedagogicznym w edukacji humanistycznej, która odbędzie się 19.01.2022 r. (środa) w godz. 16.30 – 18.30 w trybie zdalnym synchronicznym z wykorzystaniem komunikatora internetowego Meet.

Program konferencji

Podstawy prawne i teoretyczne innowacji pedagogicznych.

Beata Patkowska -  nauczyciel konsultant ds. edukacji humanistycznej LSCDN

Przykłady dobrych praktyk w zakresie wdrażania innowacji pedagogicznych w edukacji szkolnej

Jak oswoić innowację w szkole? Czytamy lokalnie. Innowacja pedagogiczna organizacyjno – metodyczna.

Anna Ewa Soria -  dyplomowana nauczycielka języka polskiego z 30 – letnim stażem w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym. Prowadzi Koło Młodych Miłośników Kazimierza Dolnego oraz  Radio Koszczyc. Organizatorka wielu młodzieżowych inicjatyw lokalnych. Prelegentka I Ogólnopolskiej Maturnocki Online. Pięciokrotna laureatka Nagrody Starosty Puławskiego za osiągniecia pedagogiczne. Laureatka ministerialnego konkursu „Kierunek – innowacja” 2021.

Debaty Literackie, czyli o uniwersalności motywów literackich omawianych na lekcjach języka polskiego w szkole podstawowej, zgodnie z nową podstawą programową.

Marta Biszczad - dyplomowana nauczycielka języka polskiego z 35 – letnim stażem w  Szkole Podstawowej im. Ordynacji Zamoyskiej w Sabaudii. 

Innowacje pedagogiczne i ich rola w promocji szkoły.

Rola i znaczenie edukacji dwujęzycznej w promocji szkoły.

Karolina Szczeblewska - nauczycielka języka angielskiego z 16 - letnim stażem pracy, od 2011 r. nauczycielka języka angielskiego w oddziałach dwujęzycznych w Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków, obecnie nauczyciel i wychowawca klasy VIII dwujęzycznej w Szkole Podstawowej nr 6 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie oraz koordynator międzynarodowego projektu "Teen Thinkers" w ramach Akcji 2 – Partnerstwa Współpracy Szkół (KA229) w sektorze Edukacja Szkolna Programu Erasmus +.

 

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez system www.lscdn.pl – nr formy doskonalenia – 930.

Uczestnicy otrzymają link z adresem Konferencji w trybie online na podany w systemie lscdn adres mailowy na tydzień przed realizacją przedsięwzięcia.

Opcje strony

do góry