Centrum LSCDN

https://www.lscdn.pl/pl/informacje/chelm/12900,Lista-uczestnikow-nagrodzonych-i-wyroznionych-w-konkursie-plastycznym-Jesienny-l.html
2022-08-18, 19:05
Data publikacji: 02.12.2021
Autor: Joanna Grochola

Lista uczestników nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie plastycznym „Jesienny las” organizowanym przez LSCDN Oddział w Chełmie

Kategoria- Przedszkole

Laureaci:

  • Miłosz Dutka, Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Joanna Balcer
  • Wiktoria Jaroszyńska, Szkoła Podstawowa w Okszowie, opiekun:        p. Agnieszka Grzywaczewska
  • Kamil Hunicz, Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Anna Mojsym – Bochen
  • Joanna Pomijan, Przedszkole Miejskie Nr 8 w Krasnystawie, nauczyciel prowadzący: Małgorzata Usyk, Beata Sędłak
  • Bartek Tołyż, Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Anna Mojsym – Bochen

Wyróżnienia:

  • Lena Brzyszko, Przedszkole Nr 1 w Krasnymstawie, nauczyciel prowadzący: p. Małgorzata Korchut, p. Magdalena Drabik
  • Rozalia Romańska, Przedszkole Nr 1 w Krasnymstawie, nauczyciel prowadzący: p. Anna Kuna
  • Julian Sobstyl, Przedszkole Nr 1 w Krasnymstawie, nauczyciel prowadzący: p. Anna Kuna
  • Kornelia Petruk, Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Magdalena Nowosad
  • Maja Kaczanowska, Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Anna Mojsym – Bochen
  • Zofia Cuper, Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Marzanna Piech
  • Wiktoria Kordas, Przedszkole Miejskie Nr 2 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Beata Skubij
  • Lena Mazurek, Przedszkole Miejskie Nr 15 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Marianna Małek

Kategoria- klasy I-III

Laureaci:

  • Maciej Reducha, Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, nauczyciel prowadzący: p. Małgorzata Babkiewicz
  • Kacper Paul, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krasnymstawie, nauczyciel prowadzący: p. Bożena Mąka
  • Lena Dębska, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krasnymstawie, nauczyciel prowadzący: p. Bożena Mąka
  • Gabriela Ćwir, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krasnymstawie, nauczyciel prowadzący: p. Bożena Mąka
  • Karol Opieka, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krasnymstawie, nauczyciel prowadzący: p. Bożena Mąka
  • Martyna Biały, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Jolanta Sahadel
  • Aleksandra Filipczuk, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Jolanta Sahadel
  • Lena Pietrasiuk, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Jolanta Sahadel

Wyróżnienia:

  • Sebastian Stasal, Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, nauczyciel prowadzący: p. Ewa Kobelska, p. Agnieszka Paszko
  • Zuzanna Mazurek, Zespół Szkół w Sawinie, nauczyciel prowadzący p. Irena Mazurek
  • Barbara Wolanciuk, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Agnieszka Jaroszek
  • Gabriela Lis, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krasnymstawie, nauczyciel prowadzący: p. Bożena Mąka
  • Oliwia Stawiszyńska, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Jolanta Sahadel
  • Maja Tarasewicz, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Jolanta Sahadel
  • Kornelia Bzumowska, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Jolanta Sahadel
  • Iga Kondrasiuk, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie, nauczyciel prowadzący: p. Jolanta Sahadel

 

UWAGA: Z powodu choroby organizatorów, dyplomy i nagrody będą do odebrania w późniejszym terminie. O terminie zostaną powiadomione placówki, do których uczęszczają nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy.

Opcje strony