Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
RODO
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Informacje różne

 • 16.10.2018
  "Kalendarium niepodległościowe na Lubelszczyźnie" - WBP H. Łopacińskiego

  Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie i Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie zapraszają na wykład z cyklu "Kalendarium niepodległościowe na Lubelszczyźnie" wykład wygłosi prof. dr hab. Jan Lewandowski 25 października 2018 r. (czwartek), godz. 17.00, Czytelnia Naukowa WBP, Lublin, ul. Narutowicza 4.

 • 16.10.2018
  Promocja 'Słownika gwar Lubelszczyzny' - nazwy ze świata roślin

  Dworek Wincentego Pola zaprasza na spotkanie autorskie z prof. dr hab. Haliną Pelcową, wieloletnim pracownikiem IFP UMCS, na 20 października br. (w sobotę) o godz. 17.00. Badaczka historii języka polskiego będzie opowiadać o V tomie 'Słownika gwar Lubelszczyzny' poświęconemu nazwom ze świata roślin.

 • 03.10.2018
  Fundusze Europejskie dla maluchów

  W naszym regionie wciąż brakuje miejsc opieki nad dziećmi. Problem widoczny jest zwłaszcza w małych miejscowościach i na wsiach, ale nie tylko. W samym Lublinie na przyjęcie do placówki czeka sporo maluchów. Dzięki wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego w naszym regionie powstają nowe miejsca opieki nad dziećmi, a już istniejące przechodzą zmiany.

 • 03.10.2018
  'PS Poznaj Sztukę!' - zajęcia dla młodzieży ze szkół średnich

  PS Poznaj sztukę! to cykl zajęć dla uczniów/uczennic szkół średnich, którzy chcą lepiej poznać sztukę współczesną. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów i prezentacji wybranych dzieł współczesnych artystów.

 • 24.09.2018
  'Co powiedziała? Możesz przetłumaczyć?' – bezpłatny podręcznik językowy

  Podręcznik dla pośredników językowych, organizatorów projektów wymiany oraz wszystkich osób zainteresowanych tłumaczeniem podczas polsko-niemieckich spotkań młodzieży.

Możesz skorzystać też z opcji:

Logowanie

W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.


Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:

Zarejestruj nowy profil