Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Plebiscyt 'Nauczyciel na Medal' - Oddaj swój głos na 'Nauczyciela na Medal'!

Znasz dobrego nauczyciela, którego cenią i lubią uczniowie oraz ich rodzice? Nominuj go do tytułu! Na laureatów czekają okolicznościowe medale Marszałka Województwa Lubelskiego oraz atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali.

Nagrody dla nauczycieli zostaną przyznane w trzech kategoriach. Osobno dla nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej, nauczycieli klas IV-VIII oraz tych, którzy uczą młodzież w szkołach ponadpodstawowych. Najpierw laureaci zostaną wybrani osobno w Białej Podlaskiej, Chełmie, Lublinie, Zamościu i wszystkich powiatach województwa, później najlepszych na Lubelszczyźnie wyłoni wojewódzki finał plebiscytu. 

Gala 'Nauczyciel na Medal'. Laureaci odbiorą medale i nagrody z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego podczas uroczystej gali, która odbędzie się po zakończeniu akcji. Zaproszenie na galę otrzymają wszyscy laureaci z każdego miasta i powiatu.

Prezentacja zwycięzców. Po uroczystej gali do całego nakładu 'Kuriera Lubelskiego' i specjalny dodatek, w którym Redakcja Kuriera Lubelskiego' zaprezentuje zwycięzców w każdej kategorii plebiscytu.

Ważne terminy. W pierwszym etapie plebiscytu  (w kategoriach Nauczyciel klas I-III, Nauczyciel klas IV-VIII oraz Nauczyciel szkół ponadpodstawowych) zostaną wybrane osobno w Białej Podlaskiej, Chełmie, Lublinie i Zamościu i w każdym powiecie Pierwszy, powiatowy etap plebiscytu rozpocznie się w piątek 26 października i będzie trwał do wtorku 20 listopada do godz. 20.

Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie głosowania. Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w piątek 23 listopada i będzie trwać do piątku 30 listopada do godz. 20.

Więcej info 'Kurier Lubelski'

Opcje strony

do góry