Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
RODO
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Nowości

04.10.2018
Dariusz Kiszczak

Konkursy na prezentację multimedialną 'Plaże Portugalii' oraz wiedzy o Portugalii i Brazylii

Centrum Języka Portugalskiego/Camões przy UMCS w Lublinie zaprasza uczniów starszych klas szkoły podstawowej, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną 'Plaże Portugalii'. Konkurs wiedzy o Portugalii i Brazylii ma zasięg regionalny, tylko dla uczniów z województwa lubelskiego. Prace na konkurs o Plażach Portugalii przyjmowane są do 20.11.2018, na Konkurs wiedzy - zgłoszenia do 26.11.2018.

'Plaże Portugalii' - z regulaminu:

Konkurs składa się z jednej części pisemnej przeprowadzonej oddzielnie dla uczniów starszych klas szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do połączenia w/w kategorii. 2. Na test konkursowy składają się zadania w formie testu wyboru, do uzupełnienia itp. Czas na rozwiązanie testu wynosi 60 minut. 3. W wypadku uzyskania tej samej ilości punktów przez najlepszych uczestników organizatorzy mogą przeprowadzić drugi etap w formie ustnej.

Konkurs wiedzy o Portugalii i Brazylii

Z regulaminu:

Konkurs zostanie przeprowadzony 7.12.2018 o godz. 12.15. W wyniku nieprzewidzianych okoliczności Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty i godziny odbycia się konkursu. W takim przypadku Organizator zobowiązuje się poinformować o zmianach wszystkich uczestników konkursu, jak również nauczycieli, którzy wypełnili i przesłali formularz, o którym mowa w pkt. 5 Regulaminu. 12. Prace uczniów ocenia komisja, w skład której wejdą pracownicy Zakładu Studiów Portugalistycznych UMCS, upoważnieni do dostępu do danych osobowych uczestników konkursu. 13. Wyniki konkursu – za zgodą osób zainteresowanych - zostaną ogłoszone na stronie internetowej Centrum Języka Portugalskiego.

Dla laureatów obydwu konkursów przewidziane są dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Kontakt: 

Anna Klepadło

Specjalista ds. administracyjnych

Centrum Języka Portugalskiego/Camões w Lublinie

Tel. 81 537 27 20

Info UMCS

Pliki do pobrania

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Możesz skorzystać też z opcji:

Logowanie

W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.


Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:

Zarejestruj nowy profil