Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
RODO
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Nowości

10.07.2018
Dariusz Kiszczak

Kongres polsko-niemieckiej wymiany szkolnej

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) serdecznie zaprasza na kolejne już Laboratorium Wymiany – kongres polsko-niemieckiej wymiany szkolnej. To dwudniowe cykliczne spotkanie odbędzie się od 5 do 6 listopada 2018, Centrum Nauki 'Kopernik' w Warszawie. Rejestracja będzie możliwa od
11 września od godz. 15:00.

Laboratorium Wymiany to dwudniowy kongres Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM), skierowany do wszystkich osób zajmujących się polsko-niemiecką wymianą szkolną w Polsce i Niemczech. Dla nauczycieli i innych osób zaangażowanych w wymianę - organizatorów projektów, pośredników językowych, opiekunów i trenerów - kongres to możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy oraz poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności kreowania projektów międzykulturowych. Jego celem jest budowanie trwałych relacji pomiędzy szkołami z Polski i Niemiec.

Koszty udziału
Opłata za udział w kongresie wynosi 120 zł.
Opłata ta obejmuje koszty programu, tłumaczenia symultanicznego, noclegu w pokoju jednoosobowym oraz pełnego wyżywienia.

PNWM zapewnia dofinansowanie do kosztów podróży dla uczestników z Polski maksymalnie do wysokości stawek zryczałtowanych według Wytycznych PNWM (40 gr/km, liczba km w jedną stronę). PNWM przeleje dotację do kosztów podróży po kongresie, po otrzymaniu od Państwa wypełnionego formularza 'Dofinansowanie kosztów podróży', który zostanie dołączony do materiałów konferencyjnych.

Więcej info PNWM

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Możesz skorzystać też z opcji:

Logowanie

W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.


Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:

Zarejestruj nowy profil