Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
RODO
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Nowości

13.02.2018
Dariusz Kiszczak

I Ogólnopolski Turniej Gwiaździstej Eskadry

Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie zaprasza młodzież z woj. lubelskiego do I Ogólnopolskiego Turnieju Gwiaździstej Eskadry, który odbędzie się w marcu, kwietniu (turnieje regionalne) i czerwca 2018 r. (finał w Dęblinie). Zgłoszenia drużyn do 28 lutego br.

Wystarczy zebrać 3-osobową drużynę, znaleźć opiekuna-nauczyciela, który lubi lotnictwo i zagrać w gry planszowe:

303. Bitwa o Anglię;
111. Alarm dla Warszawy;
7. W obronie Lwowa.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zespół razem pracuje na wynik drużyny, ale każdy z uczestników gra osobno w jedną z gier. Zaleca się, by wcześniej dobrze je poznać, by sięgnąć po mistrzowski tytuł.

Każda szkoła może zgłosić 3 drużyny w jednej kategorii wiekowej (podział na kategorie zob. regulamin § 8 ) Drużyny, które zajmą I, II i III miejsce w regionalnych rozgrywkach, dostają się do wielkiego finału  i otrzymują kieszonkowe 300 zł (dla każdego członka drużyny). Niektórzy otrzymają tzw. dzikie karty. Tam, gdzie zgłoszeń będzie bardzo dużo, przydzielimy miejsca w wielkim finale dodatkowym drużynom. Może się wiec okazać, iż drużyny, który zajmą V czy VI miejsce w regionie, zostaną zaproszone do Dęblina.                                                       Więcej info KO w Lublinie IPN w Lublinie

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Możesz skorzystać też z opcji:

Logowanie

W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.


Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:

Zarejestruj nowy profil