Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
RODO
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Rok 2017

 • 13.12.2017
  Wojewódzkie konkursy poświęcone życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego
  Wojewódzkie konkursy poświęcone życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego

  11 grudnia 2017 roku w Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ulicy Dominikańskiej 5 odbyło się podsumowanie ogłoszonych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów, Oddział w Lublinie, wojewódzkich konkursów poświęconych życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego.

 • 14.09.2017
  Nauczanie fizyki w zreformowanej szkole
  Nauczanie fizyki w zreformowanej szkole

  Ponad 70 nauczycieli z Lublina i województwa lubelskiego uczestniczyło 8 września 2017 r. w konferencji Nauczanie fizyki w zreformowanej szkole, która odbyła się w Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie.

 • 22.06.2017
  Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"
  Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"

  W dniu 6 czerwca 2017 r. w Teatrze Starym w Lublinie odbyło się wręczenie nagród w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX. Z regionu lubelskiego do konkursu zgłosiło się prawie 2000 uczniów z ponad 100 szkół. W tym roku aż siedmioro uczniów z regionu lubelskiego uzyskało maksymalną lub zbliżona do maksymalnej liczbę punktów i tytuł laureata. W nagrodę pojadą oni na obóz wypoczynkowo-językowy do Stronia Śląskiego. Prawie 200 uczniów nagrodzonych zostało książkami za wyniki dobre i bardzo dobre Uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom gratulujemy. Kolejna edycja konkursu w lutym 2018. Zapraszamy!

 • 28.05.2017
  Konferencja Programowanie dla najmłodszych
  Konferencja <i>Programowanie dla najmłodszych</i>

  26 maja 2016 roku w Lubelskim Parku Naukowo - Technologicznym przy ul. Bohdana Dobrzańskiego 3 w Lublinie odbyła się konferencja 'Programowanie dla najmłodszych', której organizatorami byli: Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Kuratorium Oświaty w Lublinie i Lubelski Park Naukowo - Technologiczny S.A.

 • 22.05.2017
  VIII Lubelski Turniej Chemiczny – etap okręgowy
  VIII Lubelski Turniej Chemiczny – etap okręgowy

  Zdjęcia z eliminacji okręgowych VIII Turnieju Chemicznego, które odbyły się 16.05. 2016 r w LSCDN przy ulicy Dominikańskiej 5. W rozgrywkach uczestniczyło 9 drużyn z gimnazjów:

 • 28.04.2017
  Konferencja Z uczniem w świat wartości
  Konferencja <i>Z uczniem w świat wartości</i>

  Dnia 27.04.2017 w LSCDN przy ul. Dominikańskiej 5 odbyła się konferencja będąca odpowiedzią na priorytety MEN w zakresie promowania wartości i kształtowania postaw.

 • 10.04.2017
  Konferencja z podstawy programowej
  Konferencja z podstawy programowej

  Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z konferencji na temat wdrażania podstawy programowej z języków obcych, która odbyła się 5 kwietnia 2017 o godzinie 9:00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

 • 10.04.2017
  Konferencja Upowszechnianie czytelnictwa i rozwój kompetencji czytelniczych
  Konferencja Upowszechnianie czytelnictwa i rozwój kompetencji czytelniczych

  Konferencja odbyła się 5 kwietnia br. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie. Jej organizatorzy: Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Lublinie. W konferencji uczestniczyli nauczyciele biblioteki szkolnej i przedmiotów humanistycznych (głównie nauczyciele języka polskiego), łącznie 150 osób. W programie prelekcje przedstawicieli prawie wszystkich poziomów edukacji: od uczelni wyższych (dwóch uniwersytetów lubelskich z jednostek badawczych specjalizujących się w metodyce nauczania języka polskiego), lubelskich wojewódzkich bibliotek, szkół ponadgimnazjalnych oraz lubelskich gimnazjów.

Możesz skorzystać też z opcji:

Logowanie

W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.


Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:

Zarejestruj nowy profil