Centrum LSCDN

Wykaz doradców metodycznych

Wykaz doradców metodycznych

Szanowni Państwo, prezentujemy listę doradców metodycznych województwa lubelskiego, wraz z ich danymi kontaktowymi. Będzie ona dostępna do czasu utworzenia pełnego, dokładnego wykazu tworzonego przez samych doradców.

Z postępem uzupełniania danych można zapoznać się klikając w ten link.

Lp.

Imię i nazwisko

Specjalność

Miejsce zatrudnienia

Kontakt tel.

e-mail

1.

Janina Chmielowiec

Jęz. angielski

Zespół Szkół w Wólce Gościeradowskiej (powiat kraśnicki)

Sekr.:
15 838 11 38
Doradca:
660 684 128

jankastar@wp.pl

2.

Joanna Galant

Jęz. angielski

XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie

Sekr.:
81 531 04 28
lub
81 533 58 16
Doradca:
506 181 775

jpgalant@wp.pl

3.

Piotr Skubiński

Jęz. angielski

Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie

Sekr.:
81 525 00 08
Doradca:
885 320 420

skupio@onet.eu

4.

Monika Smyl

Jęz. angielski

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie

Sekr.:
81 855 30 55
Doradca:
697 645 262

msmyl123@gmail.com

5.

Mieczysława Adamczuk

Jęz. angielski

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Sekr.:
84 639 28 01
Doradca:
694 647 930

madamczuk16@gmail.com

6.

Natalia Jaślikowska

Jęz. angielski

Publiczna Szkoła Podstawowa w Białopolu (powiat chełmski)

Sekr.:
82 568 22 19
Doradca:
502103344

nataliao@onet.eu

7.

Małgorzata Machnikowska

Jęz. angielski

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie

Sekr.:
81 855 10 57 
Doradca:
607 707 657

pracadomowa.gim2@gmail.com

8.

Elżbieta Ćwir

Jęz. rosyjski

II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie

Sekr.:
82 565 38 88
Doradca:
504 641 227

elaa69@o2.pl

9.

Anna Stefańczyk

Jęz. rosyjski

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie (pow. łęczyński)

Sekr.:
82 567 70 09
Doradca:
669 365 202

annstef@wp.pl

10.

Małgorzata Bierczyńska-Osuch

Jęz. niemiecki

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Białej Podlaskiej

Sekr.:
83 341 67 73
Doradca:
512 446 225

mosuch2013@onet.eu

11.

Magdalena Wierak

Jęz. niemiecki

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

Sekr.:
82 565 71 37
Doradca:
696 468 612

mwlena@wp.pl

12.

Wiesława Wąsik

Jęz. niemiecki

Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. K.K Baczyńskiego w Lublinie

Sekr.:
81 747 03 78
Doradca:
608 391 119

wasikw9@gmail.com

13.

Bernarda Paszko

Jęz. romańskie

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu

Sekr.:
84 639 23 25
Doradca:
793 447 245

bernarda.paszko@gmail.com

14.

Beata Bojar

Jęz. polski

IX LO im. Mikołaja Kopernika w Lublinie

Sekr.:
81 525 54 35
Doradca:
665 913 765

beata.bojar04@gmail.com

15.

Maria Dworzycka

Jęz. polski

Szkoła Podstawowa w Pasiekach (powiat tomaszowski)

Sekr.:
84 666 89 95
Doradca:
501 689 080

polonistka1@vp.pl

16.

Dorota Jaśkowska

Jęz. polski

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Świdniku

Sekr.:
81 751 57 13
Doradca:
605 747 767

dorota.rak@interia.eu

17.

Iwona Kowal

Jęz. polski

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego w Lublinie

Sekr.:
81 747 48 49
Doradca:
887 772 820

iwona.ko@onet.eu

18.

Agnieszka Łuszczyńska-Paszko

Jęz. polski

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Piotrowicach (powiat puławski)

Sekr.:
81 503 70 04
Doradca:
695 379 455

agus-35@o2.pl

19.

Magdalena Lis

Jęz. polski

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Sekr.:
84 639 28 01
Doradca:
790 532 140

magdalenalis@interia.eu

20.

Małgorzata Sagan

Jęz. polski

Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie

Sekr.:
81 746 81 77
Doradca:
606 876 880

malsagan@wp.pl

21.

Beata Wasilewska-Wnuk

Jęz. polski

I Liceum Ogólnokształcące im Jana Zamoyskiego w Zamościu

Sekr.:
84 639 28 01
Doradca:
501 050 199

wnukbeatawasilewska@gmail.com

22.

Anna Zielińska

Jęz. polski

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Sekr.:
81 533 54 20
Doradca:
604 177 462

 anusiaziel@wp.pl

23.

Ewa Pietrzak

Biologia

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu

Sekr.:
84 639 81 32
Doradca:
512 247 205

ewapietrzak1964@gmail.com

24.

Małgorzata Policha

Biologia

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie

Sekr.:
81 532 24 12
Doradca:
509 364 445

polichamalgorzata@gmail.com

25.

Elżbieta Grzybek

Fizyka

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Sekr.:
84 639 28 01
Doradca:
603 791 497

egrzybek1@o2.pl

26.

Andrzej Mazurkiewicz

Fizyka

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Sekr.:
84 639 28 01
Doradca:
664 099 061

kodam@wp.pl

27.

Iwona Kryczka

Geografia

XXIX Liceum Ogólnokształcące im cc mjr Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” w Lublinie

Sekr.:
81 534 01 54
lub
81 466 45 70
Doradca:
668 418 110

iwonakryczka@gmail.com

28.

Jacek Podkościelny

Geografia

Szkoły Społeczne im. Unii Europejskiej w Zamościu

Sekr.:
84 639 77 77
lub
84 639 68 22
Doradca:
606 302 804

jotpe42@wp.pl

29.

Robert Czyż

Historia i WOS

Zespół Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim

Sekr.:
84 655 90 15
Doradca:
505 354 316

robert.czyz@op.pl

30.

Marta Goździowska-Łubkowska

Historia i WOS

Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie

Sekr.:
81 744 06 07
Doradca:
605 833 087

martagozdziowska@wp.pl

31.

Marek Kołcon

Historia i WOS

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu

Sekr.:
84 639 23 25
Doradca:
792 180 245

kolconmarek@gmail.com

32.

Janusz Korga

Historia i WOS

III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
w Zamościu

Sekr.:
84 638 65 57
lub
84 638 60 62
Doradca:
600 243 689

janusz.korga5@wp.pl

33.

Antonina Telicka-Bonecka

Historia i WOS

 

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie

Sekr.:
81 532 24
Doradca:
604 479 082

tosia.jarek@wp.pl

34.

Anna Wnuk-Bednarczyk

Historia i WOS

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły
w Urzędowie (powiat kraśnicki)

Sekr.:
81 822 50 02
Doradca:
661 239 901

awnuk18@wp.pl

35.

Ryszard Daczyszyn

Matematyka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Starowieyskiego w Łaszczowie (powiat tomaszowski)

Sekr.:
84 661 10 33
Doradca:
503 190 092

daczyszyn@laszczow.pl

36.

Józef Jaśkowski

Matematyka

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Świdniku

Sekr.:
81 751 57 13
Doradca:
609 818 609

jozef.jaskowski@wp.pl

37.

Elżbieta Marzycka

Matematyka

Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie

Sekr.:
81 532 53 13
Doradca:
501 603 706

emarzycka@vetter.zse.lublin.pl

38.

Agnieszka Muszyńska-Brzyska

Matematyka

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Sekr.:
84 639 28 01
Doradca:
696 035 021

amuszynska@wszia.edu.pl

39.

Beata Trzcińska-Staszczyk

Matematyka

I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach

Sekr.:
81 886 36 26
Doradca:
660 435 783

bea8@poczta.onet.pl

40.

Elżbieta Wojtowicz

Matematyka

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie

Sekr.:
81 744 61 10
Doradca:
603 295 100

ewojtowiczlublin@gmail.com

41.

Magdalena Nowosielska

Informatyka

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej

Sekr.:
83 341 67 81
Doradca:
503 081 799

nowosielska.magda@gmail.com

42.

Anna Szum

Informatyka

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Sekr.:
81 533 92 72
Doradca:
501 502 219

aszum@sp28.lublin.eu

43.

Hanna Głos

Informatyka

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie

Sekr.:
81 744 03 22
Doradca:
604 457 074

h.gloska@gmail.com

44.

Grzegorz Nogas

Informatyka

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

 

Sekr.:
84 639 28 01
Doradca:
505 011 454

gnogas@wp.pl

45.

Paweł Pyc

Informatyka

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie

 

Sekr.:
81 740 40 19
Doradca:
512 358 664

xixlo@wp.pl

46.

Elżbieta Senderska

Informatyka

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie

 

Sekr.:
82 565 38 85
Doradca:
515 683 992

esenderska@wp.pl

47.

Bożena Goszczyńska

Edukacja wczesnoszkolna

Szkoła Podstawowa nr 7 im. gen. Władysława Sikorskiego w Chełmie

Sekr.:
82 565 38 85
Doradca:
601 397 957

bgoszczynska@interia.pl

48.

Małgorzata Guellard

Edukacja wczesnoszkolna

Szkoła Podstawowa im.100-lecia Niepodległości Polski w Kalinówce (powiat lubelski)

Sekr.:
81 751 21 74
Doradca:
601 435 155

magorzataguellard@gmail.com

49.

Bożena Palikot

Edukacja wczesnoszkolna

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu

Sekr.:
84  638 65 66
Doradca:
603 166 060

bpali@onet.pl

50.

Renata Radlińska

Edukacja wczesnoszkolna

Szkoła Podstawowa w Mokrem (powiat zamojski)

Sekr.:
84 641 15 77
Doradca:
504 052 498

r.radlinska@gmail.com

51.

Janusz Woźniak

Edukacja wczesnoszkolna

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Sekr.:
81 533 54 20
Doradca:
608 092 751

janusz.wozniak@sp18.lublin.eu

52.

Monika Cieślak

Wychowanie przedszkolne

Przedszkole Miejskie nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Sekr.:
84 616 90 98
Doradca:
662 047 483

cieslakmonika@wp.pl

53.

Anna Rejmak-Konopska

Wychowanie przedszkolne

Przedszkole nr 47 w Lublinie

Sekr.:
81 525 07 94
Doradca:
503 684 302

annakonopska111@wp.pl

54.

Katarzyna Bielecka

Wychowanie przedszkolne

Przedszkole Miejskie nr 14 w Chełmie

Sekr.:
82 565 70 32
Doradca:
509 811 399

kasia.bi3l3cka@gmail.com

55.

Wanda Dubiel

Wychowanie przedszkolne

Samorządowe Przedszkole nr 3 w Biłgoraju

Sekr.:
84 686 24 86
Doradca:
608 778 958

wandadubiel2@wp.pl

56.

Lidia Golba

Wychowanie
do Życia w Rodzinie

Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Sekr.:
81 747 79 52
Doradca:
502 373 466

lidia.golba@gmail.com

57.

Zbigniew Wiertel

Muzyka

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie

Sekr.:
81 744 16 44
Doradca:
601 077 413

wiertel@vp.pl

58.

Małgorzata Basińska

Plastyka

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Sekr.:
81 525 21 23
Doradca:
604 903 701

mbasinska1@wp.pl

59.

Maria Dudek

Plastyka

Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie (powiat lubelski)

Sekr.:
81 502 04 19
Doradca:
604 901 407

m.du@interia.pl

60.

Barbara Turska-Paprzycka

Technika

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
w Lublinie

Sekr.:
81 747 60 16
Doradca:
609 371 073

bturskapaprzycka@gmail.com

61.

Elżbieta Papiernik

Wychowanie Fiz. i Edukacja dla bezpieczeństwa

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie

Sekr.:
81 740 40 19
Doradca:
605 220 092

elzbieta.papiernik@gmail.com

62.

Izabela Łukaszuk

Wychowanie fizyczne

Zespół Szkół w Białej Podlaskiej

Sekr.:
83 341 67 10
Doradca:
504 897 883

izaluk@op.pl

63.

Beata Onyszczuk

Wychowanie fizyczne

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim

Sekr.:
84 664 44 55
Doradca:
606 143 510

beata.onyszczuk@wp.pl

64.

Tomasz Turowski

Wychowanie fizyczne

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie

Sekr.:
82 565 71 37
Doradca:
509 531 931

tomtu@o2.pl

65.

Iwona Kowalewska

Pedagog

Zespół Szkół im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Sekr.:
81 747 79 52
Doradca:
791 942 917

iw.kowalewska70@gmail.com

66.

Bożena Krupa

Pedagog

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Sekr.:
84 639 28 01
Doradca:
600 071 755

bozena@krupa.net.pl

67.

Marek Maciąg

Pedagog

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Lublinie

Sekr.:
81 747 50 75
Doradca:
697 085 663

markoma@wp.pl

68.

Bożena Jarmuł

Przedmioty zawodowe

Zespół Szkół Energetycznych im prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie

Sekr.:
81 466 40 18
Doradca:
505 114 367

bjarmul@lscdn.pl

69.

Elżbieta Lipska

Przedmioty zawodowe

Zespół Szkół Technicznych im. gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie

Sekr.:
82 560 39 31
Doradca:
609 708 384

elalipska@poczta.onet.pl

70.

Justyna Włosek

Przedmioty zawodowe

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie

Sekr.:
81 855 22 14
Doradca:
785 647 803

jwlosek@interia.pl

71.

Beata Adamczyk

Przedmioty zawodowe

Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen Wł. Andersa w Chełmie

Sekr.:
82 565 52 54
Doradca:
609 651 629

badamczyk@vp.pl

72.

Ewa Dębska

Przedmioty zawodowe

Lubelskie Centrum Kształcenia zawodowego i Ustawicznego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Lublinie

Sekr.:
81 747 03 78
Doradca:
601 333 568

debskae@poczta.onet.pl

73.

Anna Mikołajewska

Przedmioty zawodowe

Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka w Łukowie

Sekr.:
25 798 26 39
Doradca:
660 670 947

amik2508@wp.pl

74.

Bożena Stępień

Przedmioty zawodowe

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli (powiat lubelski)

Sekr.:
81 562 80 76
Doradca:
606 918 139

bozena.stepien@pszczelawola.edu.pl

75.

Dorota Bojarczuk-Dziurda

Biblioteka

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej

Sekr.:
83 342 06 16
Doradca:
501 486 365

dorisbd@wp.pl

76.

Dorota Mach

Biblioteka

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu

 

Sekr.:
84 638 49 39
Doradca:
662 103 872

dorota.mach@bipe.pl

77.

Joanna Tarasiewicz

Biblioteka

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie

Sekr.:
81 532 69 16
Doradca:
501 612 885

tarasiewiczjoanna@gmail.com

78.

Jolanta Bodo

Świetlica

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie

Sekr.:
81 747 10 43
Doradca:
603 121 386

jolabodo@tlen.pl

79.

Dorota Lorenc-Pasieczna

Świetlica

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku

Sekr.:
81 468 23 05
Doradca:
606 486 162

dorotalorenc@gazeta.pl

80.

Ks. Paweł Hodorek

Religia

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

Sekr.:
81 441 14 60
Doradca:
513 747 962

phodorek@wp.pl

81.

Ks. Andrzej Konachowicz

Religia

Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie

Sekr.:
81 532 53 13
Doradca:
507 822 936

konachowicz@op.pl

82.

Anna Maciukiewicz

Religia

Zespół Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu

Sekr.:
84 639 77 77
Doradca:
607 257 980

amaciukiewicz@wp.pl

83.

Małgorzata Polańska

Religia

I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju

Sekr.:
84 686 04 42
lub
84 688 02 03
Doradca:
601 698 853

gpolanska1@wp.pl

84.

Bogdan Opoń

Religia

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach (powiat lubelski)

Sekr.:
81 502 92 28
Doradca:
784 293 531

b.opon@wp.pl

85.

Ks. Andrzej Pugacewicz

Religia

Zespół Szkół Zawodowych im. Komisji Edukacji Narodowej w Białej Podlaskiej

Sekr.:
83 341 67 87
Doradca:
603 767 140

apugacewicz@poczta.onet.pl

86.

Ks. Jarosław Szczur

Religia

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach

Sekr.:
81 458 64 81
Doradca:
607 257 270

ojaroslawszczur@gmail.com

Opcje strony

do góry