Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Wydarzenia

 • 28.11.2017
  Podsumowanie wojewódzkich konkursów z okazji rocznicy Stanisława Wyspiańskiego
  2

  Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza na podsumowanie wojewódzkich konkursów z okazji rocznicy śmierci Stanisława Wyspiańskiego, które odbędzie się 11 grudnia br. o godz. 13:00 w LSCDN, ul. Dominikańska 5 Lublinie.

 • 14.09.2017
  Sprawozdanie z Wojewódzkiej Konferencji Dydaktycznej Nauczanie fizyki w zreformowanej szkole

  W Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbyła się 8 września 2017 r. wojewódzka konferencja dla nauczycieli fizyki wszystkich poziomów kształcenia. Konferencja zorganizowana została we współpracy LSCDN z Pracownią Dydaktyki Fizyki UMCS i doradcą metodycznym nauczycieli fizyki miasta Lublin. Konferencję objęli honorowym patronatem Marszałek Województwa Lubelskiego i Lubelski Kurator Oświaty. Przedmiotem spotkania było nauczanie fizyki w nowej zreformowanej szkole.

 • 08.06.2017
  Konstruowanie programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły - notatka pokonferencyjna

  7 czerwca 2017 zakończył się cykl konferencji informacyjno-szkoleniowych dla dyrektorów szkół województwa lubelskiego i reprezentantów rodziców organizowanych przez LSCDN we współpracy z Kuratorium Oświaty w Lublinie.
  W okresie od 12 maja do 7 czerwca 2017 miało miejsce 10 spotkań na sali Błękitnej w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie, obejmujących poszczególne powiaty naszego województwa.

 • 16.05.2017
  XI międzyszkolny konkurs zawodowy 'Rok przed dyplomem' – wyniki

  2 maja br. w Zespole Szkół Energetycznych w Lublinie odbył się XI międzyszkolny konkurs zawodowy 'Rok przed dyplomem'. Jego organizatorami byli: Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie i doradcy metodyczni nauczycieli przedmiotów zawodowych Miasta Lublina.

 • 08.05.2017
  III Konferencja kosmetyczna Medycznego Studium Zawodowego w Puławach

  26 kwietnia br. w Puławskim Centrum Innowacji-Inkubatorze Przedsiębiorczości odbyła się III Konferencja Kosmetyczna, połączona z Konkursem Wizażu, zorganizowana przez Medyczne Studium Zawodowe im. PCK w Puławach. MSZ współpracuje z LSCDN w ramach programu 'Kompleksowego wspomagania szkół i placówek'.

 • 07.04.2017
  Wdrażanie nowej podstawy programowej z języków obcych - notatka pokonferencyjna
  ramowka1620

  7 kwietnia 2017 zakończył się cykl konferencji informacyjno-szkoleniowych dla nauczycieli języków obcych z województwa lubelskiego.

 • 03.01.2017
  Sprawozdanie z konferencji Wspomaganie szkół i placówek w ramach sieci współpracy i samokształcenia

  W województwie lubelskim została utworzona nowa sieć współpracy i samokształcenia obejmująca 18 szkół i placówek, których organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Lubelskiego.
  Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia jest jedną z takich placówek. Dlatego też w naszym Centrum odbyła się 1 grudnia 2016r. konferencja inicjująca działanie Sieci Placówek Oświatowych Samorządu Województwa Lubelskiego. Naszą sieć nazwaliśmy Doskonalenie we współpracy (DWW).

 • 19.12.2016
  Podsumowanie wojewódzkich konkursów poświęconych życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza
  2

  8 grudnia 2016 roku w Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ulicy Dominikańskiej 5 odbyło się podsumowanie ogłoszonych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów, Oddział w Lublinie, wojewódzkich konkursów (literacki i na prezentację multimedialną) poświęconych życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza.

 • 09.09.2016
  Narodowe Czytanie 2016 w LSCDN - relacja
  plakat_Narodowe_Czytanie_2016_w_LSCDN

  W ramach akcji Narodowe Czytanie 2016 LSCDN zorganizowało dwa przedsięwzięcia związane z czytaniem "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.

 • 22.06.2016
  Finał VI edycji Konkursu Biologicznego Powtórka przed Maturą dla szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego

  03 czerwca 2016 r. w Instytucie Biologii Wydziału Biologii i Biotechnologii UMCS w Lublinie odbyły się wojewódzkie eliminacje VI edycji Konkursu Biologicznego Powtórka przed Maturą dla szkół ponadgimnazjalnych.

  Organizatorami konkursu byli:

  • Pracownia Dydaktyki Biologii i Edukacji Środowiskowej Instytutu Biologii i Biochemii UMCS w Lublinie,
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie wraz z doradcą metodycznym dla nauczycieli biologii i przyrody m. Lublin,
  • Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Możesz skorzystać też z opcji:
W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.

Przypomnij hasło
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:
zarejestruj się