Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Informacje różne

09.03.2018
Dariusz Kiszczak

Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena w Lublinie

W Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz lubelskiej Archikatedrze odbędą się koncerty wielkanocne. W Centrum koncert z okazji 70. rocznicy powstania państwa Izrael i nawiązania polsko-izraelskich stosunków dyplomatycznych. W koncercie wystąpi jeden z najwybitniejszych pianistów polskich młodego pokolenia Szymon Nehring z orkiestrą Israel Camerata Orchestra Jerusalem pod dyrekcją Avnera Birona. W Archikatedrze zespół Szymanowski Quartet, który wykona 'Siedem Słów Chrystusa na Krzyżu' Josepha Haydna.

Koncerty festiwalowe odbywają się w ramach lubelskich obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości 'Lublin 1918-2018. Inspiruje nas wolność'. 

Partnerem lubelskiej edycji Festiwalu Wielkanocnego jest Miasto Lublin. Koncert Buffalo Philharmonic Orchestra odbywa się przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. 
Lubelska edycja Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena realizowana jest w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem im. Ludwiga van Beethovena.
Koncerty lubelskiej edycji Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena odbywają się pod patronatem honorowym ks. Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego Stanisława Budzika.

Więcej informacji na stronach CSK

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Możesz skorzystać też z opcji:

Zakładanie nowego profilu

W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.


Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:

Zarejestruj nowy profil