Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Nowości

12.02.2018
Dariusz Kiszczak

Konkurs dla nauczycieli 'Z programowaniem za pan brat'

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie zaprasza wszystkich nauczycieli szkół podstawowych (klasy I–VII), zainteresowanych problematyką nauki programowania i wykorzystywania programowania w nauczaniu, do udziału w konkursie 'Z programowaniem za pan brat'.Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach i polega na:

a) przygotowaniu, zrealizowaniu wraz z zespołem projektowym i opisaniu przez nauczyciela projektu edukacyjnego z zakresu programowania oraz zarejestrowaniu go w formie karty projektu wraz z wytworami powstałymi w trakcie jego realizacji w postaci grafik, gier, fotografii, filmów, opisów działań uczniowskich itp.

i/lub b) opracowaniu zestawu min. 10 scenariuszy zajęć lekcyjnych lub pozalekcyjnych z zakresu programowania i zaprezentowaniu ich poprzez wypełnienie kart scenariuszy.

Na laureatów konkursu, którzy zrealizują projekt edukacyjny, czekają cenne nagrody: zestawy LEGO® MINDSTORMS® EV3 oraz Raspberry Pi 3 model B, gry Scottie Go!, zestawy Ozobot oraz Dash i Dot.

Autorzy zestawów scenariuszy otrzymają nagrody pieniężne, a ich prace zostaną opublikowane w formie poradnika dla nauczycieli.

Prace konkursowe należy przesyłać wyłącznie w formie elektronicznej (pliki Word, skany PDF) w systemie zgłoszeniowym zgodnie z instrukcją stanowiącą załącznik nr 5 do Regulaminu Konkursu:

projekty edukacyjne do  30.09.2018 roku do godziny 23.55;
zestawy scenariuszy do  15.06.2018 roku do godziny 23.55.

Więcej info na stronach ORE

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Możesz skorzystać też z opcji:

Zakładanie nowego konta

W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.


Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:

Zarejestruj nowy profil