Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Nowości

Data publikacji 05.12.2017
Dariusz Kiszczak

Projekt 'Sportbonus Dzieciom'

Projekt 'Sportbonus Dzieciom' pod honorowym Patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Celem projektu jest wsparcie sportowych aktywności dzieci i młodzieży. Szkoła, drużyna, grupa sportowa, które przystąpią do akcji mogą pozyskać dodatkowe środki finansowe, otrzymać sprzęt sportowy, dofinansowanie na zimowisko, bezpłatną licencję na aplikację mobilną umożliwiającą zarządzanie drużyną oraz spotkać się z polskimi olimpijczykami przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi!


Z regulaminu Akcji:

Akcja polega na naliczaniu na rzecz Uczestnika punktoś w na dedykowanej Uczestnikowi Akcji stronie internetowej przyznawanych za aktywnosści podejmowane przez jego sympatyków.

9. Punkty przyznawane są za następujące aktywnosści: a. zagłosowanie na Uczestnika przez jego sympatyka poprzez podanie imienia oraz adresu mailowego na stronie: www.sportbonus.pl, bądź na stronie dedykowanej Uczestnikowi – 1 pkt; b. oddanie głosu na Uczestnika przez osobę zaproszoną przez sympatyka – 1 pkt; c. każdy zakup dokonany w sklepie internetowym www.sportbonus.pl u Partnerów Sportbonus – 1 pkt; d. podanie numeru karty płatniczej przez sympatyka Uczestnika – 3 pkt; e. zgłoszenie podmiotu, który zawrze umowę, na mocy której stanie się Partnerem Sportbonus – 3 pkt. f. pobranie aplikacji i zalogowanie się aplikacji personalizowanej przez Klub – 3 pkt.10. Głosowanie na wybranego Uczestnika następuje poprzez podanie imienia oraz maila. 11. Głosy oddane w sposób opisany w pkt II.5 mogą byś weryfikowane przez Organizatora. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości przy oddawaniu głosów (głosy fałszywe lub podejmowanie podejrzanych aktywności) Organizator może takie głosy odjąć z puli głosów oddanych na Uczestnika. Głosy mogą byś również dodawane w przypadku rozpatrzenia reklamacji przez Organizatora. 

Info KO w Lublinie 

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Możesz skorzystać też z opcji:
W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.

Przypomnij hasło
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:
zarejestruj się