Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Nowości

Data publikacji 09.11.2017
Dariusz Kiszczak

Krajowe seminarium kontaktowe e-Twinning

Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów pracujących w szkołach szpitalnych, sanatoryjnych i specjalnych, którzy chcą rozpocząć realizację projektu eTwinning z drugą polską szkołą. Zaproszenie również dla osób bez doświadczenia w programie eTwinning.

Tematyka warsztatów:

Programowanie i kodowanie bez komputera oraz proste aplikacje komputerowe – Jak w atrakcyjny sposób wprowadzić programowanie, kodowanie, myślenie komputacyjne? Zaczniemy bez komputera, ale poznamy też proste aplikacje internetowe.

eTwinning Live – platforma internetowa programu eTwinning do komunikacji z innymi nauczycielami.

TwinSpace i wideokonferencje – narzędzia internetowe programu eTwinning do realizacji projektu, komunikowania się z partnerami, w tym wideokonferencje.

TIK w edukacji – Proste aplikacje internetowe przydatne podczas realizacji projektów edukacyjnych eTwinning, ale też zwiększające atrakcyjność prowadzonych lekcji. Warsztat przeznaczony dla różnych grup wiekowych uczniów.

Seminarium jest bezpłatne (nocleg i wyżywienie na koszt organizatora) i obejmuje zajęcia dwudniowe, które stanowią całość szkoleniową. Seminarium trwa w dniu 4.12.2017 od godz. 11.00 do 19.00,  w dniu 5.12.2017 od godz.8.30 do 14.00. Możliwy jest jedynie udział w całym szkoleniu zgodnie z programem. Więcej informacji: 

KO w Lublinie e-Twinning

 

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Możesz skorzystać też z opcji:
W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.

Przypomnij hasło
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:
zarejestruj się